Рік без Честера Беннінгтона: як змінився світ після самогубства соліста Linkin Park

0
761

Коли Честер Беннінгтон наклав на себе руки, фанати по всьому світу не могли повірити в те, що це сталося. Зараз, через рік, багато людей заговорили про психічне здоров’я і тому, як важливо вчасно розпізнати у себе або своїх близьких тривожні симптоми.

Ми розповімо вам про те, як смерть соліста Linkin Park змінила погляд на депресію
Рік тому, 20 липня, Честер Беннінгтон наклав на себе руки. Музиканта знайшли мертвим в своєму будинку в Лос-Анджелесі. Це сталося через два місяці після смерті його друга Кріса Корнелла, фронтмена гурту Soundgarden, який теж скоїв самогубство.
Першим про те, що Беннінгтон вчинив самогубство через повішення, повідомило джерело TMZ. Цей ресурс, відомий своїми “жовтими” матеріалами, в мережі повірили не відразу. Пізніше, в цей же день, колега по групі Linkin Park Майк Шинода в Twitter підтвердив смерть Честера Беннінгтона. Також факт самогубства засвідчила поліція.
Смерть Честера Беннінгтона стала великим потрясінням для його дружини та шістьох дітей. А також для учасників групи Linkin Park, у яких на 20 липня було заплановано спільний захід і через тиждень вони планували відправитися в тур.

Дружина Беннінгтона і розмова про психічне здоров’я
Після того, що сталося ні сім’я Беннінгтона, ні музиканти Linkin Park не говорили про те, що вони засуджують вчинок Честера. Навпаки, близькі музиканта ділилися спогадами про те, що Беннінгтон все життя страждав від депресії і боровся з внутрішніми демонами.
У тому, як діти Беннінгтона, а також шанувальники музиканта по всьому світу сприйняли смерть музиканта, важливу роль зіграла його дружина Талінда. Вона відкрито піднімала теми психічного здоров’я і того, як важливо дбати про нього.
“Коли ми зустрілися, я і Честер – кожен по-своєму – були емоційно нездорові. Він боровся з депресією, наркотичною залежністю та ще двома речами, з якими я раніше ніколи не стикалася. У мене теж були свої труднощі, і кожен з нас справлявся з ними по-своєму. За 12 років спільного життя ми удвох виросли, а з часом до мене прийшло розуміння, що про психічне здоров’я треба дбати точно так, як і про фізичне”.
“Честер страждав від депресії з самого дитинства, ця проблема була не вирішена. У нього були дитячі травми, з якими зустрічаються багато людей. Але в міру того, як він продовжував свій шлях, вони перетворювалися в катастрофу. І до самого моменту смерті бути нормальним і просто щасливим – це було для нього важкою роботою”.
За словами Талінди, останній раз вона бачила Честера під час сімейної поїздки. Її чоловік мав повернутися додому раніше, щоб почати роботу з Linkin Park: “Він був дуже щасливий через те, що вони займаються новим альбомом, і попрощався зі мною та дітьми, поцілувавши нас”. Після його від’їзду Талінда отримала дзвінок про смерть чоловіка.
Гурт

Майже через рік після смерті Честера учасник групи Linkin Park Майк Шинода випустив соло-альбом “Post Traumatic”. У ньому музикант розповів про свої почуття після смерті близького друга і колеги Беннінгтона.
“Це подорож з печалі й темряви, а не в печаль і темряву. Якщо хтось пройшов через подібне, сподіваюся, ви не відчуваєте себе самотніми”.
У річницю смерті Честера Беннінгтона музиканти групи Linkin Park Джо Хан, Бред Делсон, Роб Бурдон, Девід Фаррелл і Майк Шинода в соцмережах опублікували своє звернення.
“До нашого брата Честера. Пройшов вже рік з тих пір, як ти пішов від нас – це була сюрреалістична низка подій з горя, розбитого серця, заперечення та прийняття. І все ще здається, що ти поруч, оточуєш нас своїми спогадами і світлом. Твоя єдина в своєму роді душа була автором незабутніх відбитків на наших серцях – це наші жарти, наша радість та наша чуйність. Вічно вдячні за любов, життя і творчу пристрасть, якими ти ділився з нами та з світом. Ми сумуємо за тобою більше, ніж це можна висловити словами”.
Завдяки активній позиції Талінди Беннінгтон, в соцмережах багато фанатів Linkin Park підтримують хештеги #MentalHealthMatters і #fuckdepression. Під ними вони розповідають історії про свою боротьбу з депресією або діляться тим, що вони навчилися звертати увагу на психічне здоров’я близьких.
“Це гіркий досвід, але Честер відкрив мої очі на це захворювання. Мені трохи соромно, я, як багато інших людей, не до кінця розумів, що це така ж хвороба, як і рак. До того ж двоє моїх друзів страждають від депресії. Тепер я розумію все більше і більше “, – написав користувач Twitter.
Суспільство
Влітку 2018 року влада штатів Нью-Йорк і Вірджинія зобов’язали школи проводити уроки , присвячені психічному здоров’ю. Їх додадуть в розклад середньої та старшої школи.
Сталося це не через велику кількість новин про суїцид відомих людей, але у зв’язку з тим, що кількість самогубств в цілому зросла по всій території США.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here