“The Prodigy у траурі”: помер культовий вокаліст Кіт Флінт

0
334

Вранці 4-го березня поліція знайшла соліста іменитого гурту The Prodigy Кіта Флінта мертвим у власному помешканні. У місті Данмоу, що у графстві Ессекс, де виконавець часто проводив своє дозвілля. Жодних слідів насильства, причин також не виявлено. До певного моменту.
На п’ятдесятому році життя пішов у небуття культовий соліст Кіт Флінт. Незабаром після прикрої звістки ЗМІ та власне колеги покійного музиканта заявили, що це був суїцид. Причиною поривання із життям стало розлучення із дружиною. Флінт також був вимушений продати його сімейний маєток в Ессексі, який він колись придбав разом із Маюмі.

Про самогубство свого екс-коханого діджей та модель Маюмі дізналась на момент перебування у Японії. Познайомилась пара ще під час одного із концертних турів The Prodigy, побралась у 2006 році.
Першим, хто публічно заговорив про причину смерті Кіта Флінта став його давній колега по сцені та власне засновник культового гурту Ліем Хоулетт. Причини такого зухвалого рішення спробували визначити прихильники покійної зірки. Музикант, що вже давно кинув вживання наркотичних речовин та алкоголю, не зміг пережити розставання із коханою, яка у свій час врятувала Кіта від залежності.

Нагадаємо, Кіт Флінт народився у столиці Великобританії, Лондоні, у далекому 1969-му році. Із початку 90-х йому випала нагода стати танцюристом легендарних The Prodigy під егідою Ліема Хоулетта. Незадовго після виходу на сцену Флінту запропонували місце соліста, на що він із радістю погодився. Саме він у свій час виконав чи не найвідоміші хіти гурту, серед яких «Firestater» та «Breathe».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here