47-річний Джаред Лето захопив фанів оголеним торсом

0
334

47-річний соліст гурту “Thirty Seconds to Mars” неабияк здивував свою 10-мільйонну Інстаграм-аудиторію пікантним знімком. Джаред Лето, який останнім часом не викладав у мережу відвертих світлин, показав свій прес і доглянуте тіло, змащене маслом.
На фото він також тримає шматок торта з кольорів веселки, а біля його рота пляма крові. У підписі він привітав з Днем народження свій музичний альбом “This is War”, який презентував ще у 2009 році.


Прихильники виконавця захопилися його фізичною формою, адже вже через 3 роки їхньому улюбленцю виповниться 50: “Ти виглядаєш як Бог”, “Дивовижний!”, “Ох, яке фото”, “Я хочу від тебе дітей”, “Ого, у мене відняло мову. Хочу повісити це фото у себе над ліжком”, “Не виглядаєш на свій вік!”, “Це тіло…”.
Нагадаємо, що окрім музичної кар’єри, Джаред Лето ще й успішний актор. Популярність йому принесли такі стрічки як “Реквієм за мрією”, “Американський психопат”, “Загін самогубців”, “Той, хто біжить по вежі 2049”. 5 років тому він був номінований на найпрестижніму премію “Оскар” за “Найкращу чоловічу роль” у фільмі “Далласький клуб покупців”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here