Анна Седокова “засвітила” груди на київському концерті (ВІДЕО)

0
2321


Екс-учасниця “ВІА Гри” Анна Седокова рідко тішить українських шанувальників своїми концертами на Батьківщині, вважаючи за краще працювати в країні-агресора. Схоже, що в цей раз співачка вирішила зробити виняток і з’явилася в Києві з “приватним” виступом.
Перед концертом Седокова чепурилася в гримерці і поділилася з передплатниками своєї Instagram сторінки пікантними кадрами, де демонструє пишні груди. Над фото вказано геолокацію Київ.


На відео запальна співачка пританцьовує в сценічному костюмі з відвертим декольте. Про концерт в українській столиці також сказано на офіційному сайті виконавиці. Після Києва Седокова продовжить заробляти гроші в містах країни-агресора.
Нагадаємо, що співачка Анна Седокова, яка розповіла про суперечку за спадок покійного чоловіка, поділилася, як просувається справа. За словами Анни, “апеляційний суд залишив в силі рішення суду першої інстанції”.
“Друзі, сьогодні апеляційний суд залишив в силі рішення суду першої інстанції. Тепер, у Аліни з’явилася реальна надія. Нас ще чекають судові суперечки, але це означає, що сьогодні ми перемогли в суді! Ми всі. І це відбулося завдяки вашій підтримці, завдяки тому, що ви небайдужі! Спасибі суддям, спасибі адвокатам, спасибі пресі, яка підтримала нас з донькою, і батьками Валентина! ” – написала в Instagram Седокова.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here