Анна Сєдокова вразила прихильників еротичним образом

0
301

Екс-учасниця епатажного гурту «ВІА Гра» не припиняє шокувати мережу неочікуваними образами. Анна Сєдокова нерідко хизується модним вбранням, але значно частіше жінка поширює кадри, що змушують не проходити повз. Чи то зовсім без одягу, чи в еротичній білизні – завжди приваблива артистка ніколи не обходиться без шквалу критики. Хоча й компліментів теж вдосталь.
Цього разу співачка поширила кадр у яскравій червоній білизні із французької сітки. Усе більш ніж прийнятно, жодних пікантних зон не видно. Тим не менш, обурені користувачі знайшли, до чого вчепитись. Для більшості настільки відверті кадри виявились неприйнятними, зважаючи на те, що Анна Сєдокова багатодітна матуся. Звісно, без жорстких коментарів з боку хейтерів не обійшлось.


Сама ж артистка пояснила світлину наступним чином: «Кажуть, усі дороги ведуть до храму. Кажуть, храм – це світло у тьмі. Але, з огляду на все, я молюсь не тим богам. Оскільки мої дороги ведуть мене до тебе». З огляду на все, слова та кадр Сєдокова присвячує зовсім не прихильникам, а радше конкретному чоловіку у її житті.
Також Сєдокова додає, що фото було зроблене поспіхом та на телефон. Поширювати його вона не планувала. Але таки захотілось оприлюднити, «хоча обіцяла собі цього не робити. Хоча, я багато чого собі обіцяла». Втім, не усі сприйняли глибинний сенс «літаків» і «відстані» вірним чином. Значна частина юзерів навіть не помітила коментаря зірки та одразу взялась за критику.


Варто зауважити, що деякі коментарі доходили до відвертого абсурду. Анну Сєдокову всіляко намагались присоромити за те, що вона поширює подібне «будучи мамою трьох дітей». Ба більше – співачку звинуватили у тому, себто у минулому вона знімалась у порно та танцювала стриптиз. Але, менше з тим, зазначали, що світлина ще гірша за усе перелічене вище.
У будь-якому разі, фотосесія вдалась дуже навіть ефектною. Яскравий образ співачки вдало поєднується із її мейком та зачіскою. А глибоко-червоне тло тільки додає до світлини шарму. Залишається одне – очікувати на «свіжі» кадри із фотозйомки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here