“Бред Пітт кусає лікті”: Джолі заскочили в одній лише нічній сорочці

0
492

Немов персонаж із фільмів, Анджеліна Джолі постала перед світом в нижній білизні і тільки на одному з розкішних паризьких балконів. І поки чутки стосовно пагубного впливу розлучення на здоров’я кінозірки тільки наростають, сама ж акторка не припиняє тішитись невимушеним життям уже як незаміжньої жінки. Нехай навіть у час, коли розчулення із Бредом Піттом офіційно не завершилось.
Відшукати гармонію із собою Джолі вирішила у неабияк вдалому місці – у серці Франції. Не так давно жінку було помічено в одному із американських госпіталів, сьогодні ж акторка дивує неперевершеним зовнішнім виглядом. Залишається тільки сподіватись, що подібних прикрих випадків більше не повториться. У житті зірки і без цього вистачає стресових ситуацій.

Менше з тим, жодні чутки чи наклепи у мережі не стали для Анджеліни Джолі на заваді чудового відпочинку у Франції. Випадково чи на потіху прихильників, але акторка навіть наважилась вийти до балкону у неабияк звабливому вигляді. І, так, багатодітна матуся з’явилась перед очима спостерігачів у нічні сорочці та із широкою посмішкою на обличчі. Складно й заперечувати, що спільне сімейне життя із Бредом Піттом зірка залишила у минулому.
Так це чи звичний «пил ввічі шанувальникам», але знаменитість виглядає на фото вкрай звабливо і романтично. Хтозна, може й паризьке відрядження не обійшлось без літнього роману. Тепер чоловік не стане на заваді, на жаль чи на щастя. Варто зауважити, що папараці не вперше фіксують подібні кадри із життя культової голлівудської акторки.

Не так давно 44-річну зірку вже було помічено за невимушеною прогулянкою французькою столицею. І тоді вона виглядала не менш сяюче. Зрештою, це не дивно, зважаючи на те, що Анджеліна Джолі вимушена виглядати якнайкращим чином – спеціально для чергової рекламної зйомки бренду Guerlain. Так це чи ні, час покаже. Втім, не виключено, що подібна «тактика» спрямована «на потіху» скандальному колишньому, Бреду Пітту.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here