Британська серфінгістка Лора Крейн похизувалась сексуальними формами (ФОТО)

0
2016

Під час літньої відпустки британська серфінгистка Лора Крейн вирішила потішити своїх шанувальників відвертими кадрами. Зірка спорту в сексуальному купальнику виходить з океану.
Шанувальники британської серфінгістки Лори Крейн просто шоковані новими фотографіями, які їх улюблениця розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

View this post on Instagram

Let’s go….

A post shared by Laura Crane. (@lauraloucrane) on


Справа в тому, що спортсменка розслабилася під час літнього відпочинку та показала в  мережі сексуальні фото, де вона виходить з океану в досить відвертому купальнику. У коментарях фанати засипали Крейн компліментами, і попросили частіше балувати їх такими пікантними світлинами.

View this post on Instagram

Not long to go until we see this dream ?‍♀️

A post shared by Laura Crane. (@lauraloucrane) on


Спортсменка подякувала всім фанатам і повідомила, що такі шикарні форми даються тільки за допомогою щоденних тренувань та правильного харчування. Саме до такого способу життя знаменитість закликала кожного, хто підписаний на неї. За короткий час фотографія зібрала понад 10 тисяч вподобань.

View this post on Instagram

Yup #loveisland2018

A post shared by Laura Crane. (@lauraloucrane) on


Відомо, що у британської серфінгістки понад 90 тисяч підписників на сторінці в Instagram. Спортсменка розповіла, що відчуває себе як риба у воді, та не дивлячись на те, що відповідно Лора багато часу проводить заняття в океані. Проте, вона також отримує задоволення від пляжного відпочинку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here