“Було гаряче”: Катерина Кухар станцювала із Монатіком

0
446

Завжди стриманий «чорний лебідь» українського балету Катерина Кухар на кілька кроків відступила від свого чоловіка та постійного супутника по сцені й подалась у руки до Монатіка. Когось таки не на жарт вразив подібний вчинок прими-балерини, і не дарма. Пара показала неабияк гарячий майстер-клас, лиш би «жовтих» пліток не зародилось після.
Вони обоє – незмінні судді проекту «Танці із зірками» та давні колеги по паркету. Відбулось це на «Вечорі прем’єр із Катериною Осадчою», коли Монатік буквально таки не стримався перед шармом Катерини Кухар. Що цікаво, імпровізацією із темпераментним мультиартистом прима-балерина одразу поділилась із прихильниками на своїй офіційній сторінці в Instagram – через сторіс.

Варто зауважити, що власне концерт у рамках шоу Осадчі відбувся у столичному Палаці «Україна». Звісно, не обійшлось без неабияк зіркового складу. Серед упізнаваних облич з’явилась Настя Каменський із прем’єрою свого першого україномовного хіта «Обіцяю». За сценічний образ співачка обрала сукню нареченої, що добряче підлило масла до полум’я цікавості непосидючих прихильників. Що цікаво, Каменських зазначила, що трек присвятила «особливій людині».
Менше з тим, що стосовно танцю Кухар та Монатіка. Цього разу артисти прийнялись не за оцінювання конкурсантів, а за власні танцювальні па. Пройшло це у рамках чергового випробовування від головної ведучої проекту, Катерини Осадчої.


Телеведуча своїм «гостям» влаштувала неочікуване імпро, згідно з яким парі довелось миттєво підхоплювати ритми різних музичних жанрів: від ламбади до гопака. Складно не зауважити, що запальні танці дійсно були експромтом з боку Монатіка та Кухар.
«Дім, а Дім… А ми ж із тобою до танців уже готові», – звабливо підписала відеоролик із гарячим імпро Катерина Кухар. Окремо ж слід звернути увагу на вбрання, яке прима-балерина обрала для концертного заходу. Артистка вбралась в ніжну шовкову сукню від українського бренду Lake Studio, що тільки додала шарму до «диких танців» із Монатіком.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here