“Чоловік розірвав Playboy”: Модель Марія Лиман розповіла про недоліки успіху

0
1350

Переможниця міжнародного конкурсу краси Miss World Next Top Model Russia 2015 року, 2-га віце-міс конкурсу “Супермодель Всесвіту-2015”, прикраса чоловічих журналів, телеведуча, актриса, громадський діяч і популярний блогер – красуня розповіла, як їй вдається з усім впоратися, про життєві принципи і плани на майбутнє.
Модель Марія Лиман розповіла, що своїм найбільшим стартом вважає журнал Playboy, адже саме він подарував їй світову популярність. Вона як і раніше продовжує брати участь у фотосесіях,проте не надає їм великого значення. На даний момент дівчина зосереджена на своїй освіті та розвитку, пробує себе в акторській майстерності і вже знялася в декількох фільмах та кліпах.
Її заслужено визнали секс-символом футболу і найкрасивішою уболівальницею ЧС-2018, а її Instagram рясніє відвертими фотографіями на підтримку вітчизняної команди. Варто зазначити, що її чоловік не розділяє любов красуні до еротики.
Марія зізналася, що чоловік розірвав Playboy з нею на обкладинці, хоча відразу навіть не впізнав свою дружину. Говорячи про недоліки свого успіху вона зазначила, що з особистим життям спочатку було складно, адже коханий не схвалював її відверті фотосесії, вони кілька разів розлучалися, проте любов перемогла, він змирився, прийняв її позицію, і зараз спокійно на все реагує.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here