“До літа готова”: Віра Брежнєва похизувалась підтягнутою фігурою

0
366

На дворі перше червня, а це означає, що літо-2019 офіційно розпочалося. Не усі встигли підготувати свої фігури до літнього сезону, а от 37-річна Віра Брежнєва впевнено демонструє результати схуднення на новому фото у Інстаграмі.
Віра показала фанам незвичайне фото, на якому вона лежить біля басейну у приталеному спортивному комбінезоні та чорних окулярах. Кадр знятий з доволі цікавого ракурсу, що дає можливість розглянути фігуру зірки повністю.
“Літо, я до тебе готова,” – пише зірка під яскравим знімком. Віра ніколи не була схильна до повноти, однак це, вочевидь, не зупиняє її у наполегливій роботі над своїм тілом. У свої 37 вона виглядає бездоганно.

View this post on Instagram

Лето, я к тебе готова ?

A post shared by Vera Brezhneva (@ververa) on


Чудову фігуру Брежнєвої у коментарях відзначили і її підписники: “Яка ж ви струнка”, “Найкрасивіша в світі Віра”, “Прекрасна фігура у Вас”, “Ух ти, Віра, і справді готова”, “Клас! Дуже гарна”, “Так тримати: чарівна, позитивна, просто, чудова!”, “Ти завжди готова!”, “Неймовірна”.
Окрім світлини чудової фігури, Віра поширила яскравий кадр з донькою Сонею. Дівчинка закінчила школу і відтепер у статусі випускниці. “І нехай не віриться (це згодом все ж прийде) що сьогодні моя старша донечка закінчила школу, але це таке приємне відчуття – суміш любові, гордості, щемливої туги і захоплення. І сьогодні ще раз переконалася, що найскладніша і відповідальна робота – це бути батьками,” – зворушливо пише Віра під знімком.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Моя выпускница ?‍? И пусть не верится (это со временем все же придёт) что сегодня моя старшая доченька окончила школу ? но это такое приятное чувство – смесь любви, гордости, щемящей тоски и восхищения. И сегодня ещё раз убедилась, что самая сложная и ответственная работа – это быть родителем. Пусть наши дети будут лучше нас, успешнее нас, свободнее нас, счастливее нас. Поздравляю всех выпускников этого года и их родителей ❤️ #выпуск2019 Ps: наплакалась сегодня… #graduation

Публикация от Vera Brezhneva (@ververa)

Нагадаємо, що Віра Брежнєва виховує двох доньок, Соню і Сару, від бізнесмена Михайла Кіпермана. Після народження другої доньки пара розійшлася, а зараз Віра заміжня за українським композитором Костянтином Меладзе.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here