Донька Віри Брєжнєвої похизувалась витонченою фігурою

0
237

Чи не найвідоміша екс-учасниця культового гурту «ВІА Гра» з роками не полишає звички шокувати прихильників відвертими світлинами. Не змогла не продемонструвати свої розкішні форми й 18-річна донька співачки, Софія Кіперман. Дівчина вирішила вийти з тіні своєї зіркової матусі та показати, на що вона здатна. І, з огляду на активне коментування світлин, їй це вдалось.
Нерідко діти йдуть слідом за своїми знаменитими батьками. Творчий хист передається генетично чи радше «із покоління в покоління», але тенденція рідко зраджує собі. Не виокремилось і сімейство Брєжнєвих, чи то Кіперманів, менше з тим. Уже як повнолітня донька артистки не змогла відмовити собі у бажанні поділитись із світом кадрами з категорії «пікантно».

View this post on Instagram

Maybe they won’t delete this one

A post shared by Sonya (@sonyaxkiperman) on


Традиційно, фото у бікіні з’явились на офіційній сторінці дівчини в Instagram. Користувачі, у свою чергу, не змогли пропустити повз увагу вражаючу лінію талії зіркової донечки. До публікації Соня Кіперман додала: «Можливо, цього разу не видалять». Невже подібні кадри для адміністрації соціальної мережі виявились аж надто еротичними? Що ж, принаймні, дівчина на це натякає.
Варто зауважити, що ще кілька днів тому і Віра Брєжнєва поділилась із прихильниками подібними світлинами. Втім, 37-річна жінка вирішила оприлюднити не кілька «скромних» кадрів, а повноцінне відео, на якому вона граційно позує у чорному купальнику та стильних сонцезахисних окулярах. Як зазначають підписники, «Соня буде такою ж, як її мама: чим старша, тим красивіша».

Також публічність не змогла пропустити повз увагу надмірної схожості між мамою і донькою. Тому й не дивно, що ще у чотирнадцять років дівчинка подалась до модельного бізнесу, дебютувавши на Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Згодом же Софія з’явилась на презентацію колекції української дизайнерки Анни Кареніної на нью-йоркському Тижні моди. Сьогодні модельна кар’єра доньки Брєжнєвої і надалі стрімко розвивається.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here