Дорофєєва вкотре похизувалась фігурою у купальнику

0
1380

Учасниця гурту «Время и Стекло» офіційно розпочала пляжний сезон. Співачка нерідко поширює у мережі кадри пікантного характеру, і цей раз не став винятком. Чи не одразу після серії світлин із аж надто дивними образами «у масці» Надя Дорофєєва оприлюднила більш звичне фото у купальнику, що не залишилось без уваги громадськості.
Ні для кого не секрет, що зіркове життя сповнене не лише гастролями, але й справді фешенебельним відпочинком. Іменита українська артистка разом зі своїм зірковим чоловіком Володимиром Дантесом доволі таки часто подорожує. Днями раніше, спеціально до свого дня народження, Дорофеєва подалась у тур Європою. Точніше – Амстердамом та Парижем.

View this post on Instagram

#Mayfest 2019

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on


Здавалось би, подорож завершилась та життя повернулось до колишнього русла. Співачка почала активно публікувати кадри із нової рекламної кампанії власного ж бренду. Втім, допоки усі активно обговорювали дивакувату маску на її обличчі, вона подалась у чергову мандрівку. Хоча й, зважаючи на тло світлини, усе свідчить про архівність кадру – менше з тим.
Прихильникам не сила стримати захвату, про що свідчить незліченна кількість схвальний коментарів. «Шикарна», «Топова фігура», «Неймовірна» та багато подібних. Дехто навіть не прогавив можливості поцікавитись, яку гранолу співачка їсть щоранку. Сама ж артистка прокоментувала світлину небагатослівно. Дорофеєва лише додала хештег #mayfest2019, посилаючись на початок найтеплішого весняного місяця.

View this post on Instagram

@ttswtrs x @sododo.official

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on


Варто зауважити, що останнім часом співачка усе частіше вражає шанувальників пікантними публікаціями. Днями раніше на офіційній сторінці Дорофеєвої в Instagram з’явилось відео, що вмить розлетілось мережею. Що цікаво, подібне й преса не змогла оминути повз увагу.
Солістка гурту «Время и Стекло» потішила своїх прихильників неабияк еротичним танцем на столі разом зі своєю колегою по сцені Вірою Брежнєвою. Що цікаво, Володимир Дантес був поруч. Ба більше – взяв участь у неочікуваному зірковому «перформансі».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here