Дружина Монатіка шокувала ексклюзивним фото у купальнику

0
941

На превеликий подив громадськості, і сімейство Монатіка публікує пікантні кадри у мережі. Хоча й світлинами рідних знатний мультиартист ділиться вкрай рідко, його красуня-дружина таки вміє дивувати. Цього разу обійшлось без неочікуваних зізнань чи то віддалених та ледь помітних силуетів дітей. Лише вона у розкішному басейні – а чого ще бракує для шокуючого фото, як не вкрай приватної дружини Монатіка.
Що цікаво, фото із категорії «пікантно» з’явилось не у профілі іменитого українського виконавця, а власне на офіційній сторінці в Instagram його дружини, що останніми днями аж надто часто ділиться світлинами з відпочинку. Не складно провести паралель в мережі та визначити, що на відпочинок Ірина Демічева відправилась не сама, а разом із чоловіком та двома маленькими синами.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Совмещая полезное с приятным ?????

Публикация от IrinaDemicheva (@irinademicheva)


Втім, що цікаво, власне Монатік наразі поширив один лише єдиний кадр із синами, на присутність дружини ні натяку. Зрештою, облич хлопчиків теж годі й розгледіти, до чого вже всі звикли. Так чи інакше, деяка інформація таки з’явилась. З огляду на все, відпочиває зіркове сімейство у Туреччині. Якщо буди конкретнішим – у Кемері. Про це свідчить не тільки геолокація, але й приголомшливі гірські краєвиди, що потрапили чи не до кожного кадру.
«Поєднуємо корисне із приємним», – додала дружина мультиартиста до яскравого кадру із відпочинку. Менше з тим, прихильники звернули увагу на інше – на звабливі форми Демічевої, які вдало підкреслив закритий чорний купальник. Звісно, подібна публікація не обійшлась і без захоплених коментарів з боку підписників.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

#мои МУЖЧИНЫ ♥️♥️♥️

Публикация от IrinaDemicheva (@irinademicheva)


Хоча й публікація з’явилась не у профілі власне знатного артиста, вона без уваги не обійшлась. «Боже мій, як гаряче!», «Дівчина Бонда», «Ірочка, ти просто богиня», «Просто вау», «Невимовна красуня», – шанувальникам не сила стриматись від подібних компліментів. І, що очікувано, на цьому хвиля коментарів не завершилась. А радше навпаки – тільки набрала обертів.
А поки мережа сподівається, що от-от з’являться й інші кадри із зіркового відпочинку Дмитра Монатіка у Туреччині. І, хоча й артист подібним ділиться вкрай рідко, нинішня тенденція не може не тішити. Очевидно, що співак усе активніше тішить світ інтимним. Можливо, зовсім згодом виконавець таки наважиться показати шанувальникам й обличчя маленьких синів, вперше.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here