“Дуже еротично”: Майлі Сайрус показала глибоке декольте

0
781

Акторка, що набрала шаленої популярності завдяки ролі Ганни Монтани і, що цікавіше, швидко зуміла позбутись ярлика підліткової зірки – Майлі Сайрус, дружина Ліама Гемсфорта. На цьому список зіркових звершень не вичерпується.
Вона скандальна, епатажна та, часом, рокова. Як і справжня знаменитість, не підкорюється жодним упередженням. Захотіла – таємно поїхала до Києва та зняла новий кліп. Нове відверте тату для заміжньої жінки – теж не проблема. Про низку провокативних інтерв’ю годі й згадувати. Здавалось би, після шлюбу усе повинно було би заспокоїтись. Але, ні.


Тільки-но селебріті запідозрили у вагітності, вона не змовчала. Невже одразу після заміжжя кожна повинна народжувати – Сайрус розпочала полеміку безпосередньо у соціальних мережах. Хоча й у жартівливій формі. Акторка «прифотошопила» до свого живота культове інстаяйце та додала: «Тепер можете перевести усю свою увагу на нього і залишити мене у спокої».


Що ж, шанувальників така категорична відповідь вгамувала. Тепер зірка «зі спокійною душею» продовжила постити пікантні фото. Так, одним вона не обмежилась. На своїй офіційній сторінці в Instagram Майлі Сайрус оприлюднила декілька аж надто еротичних кадрів у чорній сукні міні із глибоким декольте.

View this post on Instagram

last night was fuckin fun ?

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on


Підпис до світлин не менш провокативний: «Last night was fuckin fun» – краще оминути цензуру і залишити без перекладу. До того ж, завдяки «легкій» сукні не складно помилуватись численними татуюваннями зірки. Які, до слова, вона ніколи не намагалась приховувати. А останнє із них зробила зовсім нещодавно – одразу після весілля. Без іронії, чудовий початок подружнього життя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here