Еротична фотосесія Тіни Кароль для глянцю

0
4238

Шлях жінки невідомий. Для інших. Тому що тільки вона одна знає, куди йде і куди в підсумку прийде. З новим альбомом «Інтонації» Тіна Кароль немов переродилася. І справа не тільки в новому звучанні її як співачки, але і в тому виклик, який вона кинула всім нам.
Популярна українська співачка Тіна Кароль порадувала шанувальників новою еротичною фотосесією в журналі Harper’s BAZAAR Ukraine. На фото Кароль постає без макіяжу в пір’ї ніжно-салатового кольору.
Крім того, співачка стала першою українською зіркою як прикрасила обкладинку Harper’s BAZAAR Ukraine .

Сьогодні журнал публікує в інтернеті всю фотосесію, яка зайняла в друкованій версії журналу рекордні 14 сторінок. У своєму інтерв’ю співачка відверто розповідала про себе, свого життя поза сценою, стилі, своїх кумирів і ставлення до чоловіків.

“Я знаю, що роблю свою справу максимально добре, і оцінки у вигляді лайків і коментарів мені нецікаві. Для мене соціальні мережі – робочий інструмент, а не спосіб самомилування. Я розділяю поняття «особисте» і «публічне», мені не потрібно думати – зістрибувати з цього поїзда або мчати далі. Знову ж таки, я сама собі головний критик і мотиватор, а марнославством не страждаю.” – Співачка ділиться, про соц мережі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here