Фреймут навідалась до школи своєї доньки у відвертому образі

0
272

Скандальна та не готова полишати власні принципи, такою ми знаємо її, імениту українську телеведучу Ольгу Фреймут. Що цікаво, «голосом» телешоу знаменитість не обмежилась. Знатна директорка школи «Від пацанки до панянки» знається на манерах, хоча й прихильники у цьому переконуються через раз.
Багатодітна матуся нерідко публікує у мережі неочікувані зізнання на тему виховання дітей чи подружніх стосунків. Цього разу справа обмежилась пікантним кадром зі шкільного заходу старшої доньки знаменитості, як би це дивно не звучало.


Ольга Фреймут разом із чоловіком подались на благодійну вечірку від фешенебельної школи PSI, у якій навчається старша донька телеведучої Злата Мітчелл (батько якої англієць). Що цікаво, поки не оприлюднено жодної світлини із донькою, зате кадр із чоловіком привернув аж надто багато уваги. А, точніше – чорна та прозора сукня телезірки.
«Благочинний Black and White бал у школі PSI, де вчиться Злата. Ми з чоловіком бажаємо Вам гарного настрою», – небагатослівно прокоментувала подію Фреймут, і без реклами не обійшлась. Втім, юзери не залишились осторонь та чи не одразу висловили своє категоричне бачення на «новомодний» образ телеведучої.


Більшість підписників Фреймут в Instagram заявила, себто подібне вбрання зовсім не пасує до зазначеної події. До червоного хідника – так, але до школи навряд таке зараз вдягають, навіть знаменитості: «До школи у такому образі. Такий стриманий, порядний, чистенький мужчина, а ви для нього занадто відкрита (і річ не тільки у сукенці)».
Інші ж наголосили, що подружжя має чудовий та, що не менш важливо, гармонійний вигляд. А ще, юзери не стримались від спокуси і вкотре підкреслили факт того, що Володимир Локотко на диво подібний до близького колеги Фреймут по сцені, Сергія Притули.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here