Фреймут вразила прихильників образом із глибоким декольте

0
446

Скандальна українська телеведуча ніколи не стримувалась від спокуси зайвий раз епатувати на очах у громадськості. На щастя, в епоху інтернету це не складає жодних труднощів. Ольга Фреймут завжди привертала увагу прихильників і «недрузів» вельми екстравагантним чином. Переважно, мовиться про текстове наповнення. Втім, цього разу трапилось інакше.
Телеведуча поширила кадр із категорії «пікантно», а подібне на її профілі з’являється аж надто рідко. Так чи інакше, про жодні фотосесії у стилі ню чи інші відвертості не йдеться. Фреймут лише оприлюднила на своїй офіційній сторінці в Instagram «скромне» фото у не надто скромному вбранні.


Перша Панянка країни продемонструвала, що може бути не тільки стриманою директоркою школи для «пацанок», але й звабливою леді. Хоча й прихильники відреагували по-різному, резонансу телеведуча спричинила добрячого. Усі одразу почали цікавитись, до якого міста знаменитість навідається найближчим часом. Не дивно, зважаючи на характер допису.
«Іноді у житті трапляються погані люди, ситуації, готелі… Важливо, щоб це було іноді», – що характерно, разом із публікацію телеведуча ще й анонсувала наступну лекцію на тему «Ревізія життя», яку самотужки проводить в усіх містах України. Що стосовно найближчих кількох тижнів, на меті у Фреймут Івано-Франківськ та Тернопіль.


Звичайно, не обійшлось без чергової атаки хейтерів. Профілі Ольги Фреймут вони «полюбляють». Цього разу, ненависники знаменитості вчепились до того, що вона власне так зухвало продемонструвала. Мовиться про декольте та глибокий погляд.
Так чи інакше, переважна більшість юзерів у захваті від подібного кадру: «Боже, яка ви красуня! Завдяки лише вам і Софії Ротару я вивчив прекрасну українську мову! Щирий привіт із Росії!». Звичайно, на цьому компліменти не вичерпуються.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here