“Гаряча штучка”: Надя Дорофєєва порадувала шанувальників пікантним фото

0
1329

Численні підписники співачки не втомлюються переглядати її фотографії та читати відверті пости про особисте життя, а також творчость.
Нещодавно Надя Дорофєєва порадувала шанувальників черговим пікантним фото. Солістка групи “Время и Стекло” зображена в обтягуючому купальнику, який підкреслив чудову фігуру, під недбало накинутим халатом. “Гаряча штучка”, таким був загальний вердикт користувачів соціальної мережі. Крім того, Надю нагородили ще багатьма пестливими та добрими коментарями під фото.


Дорофеєвій важко відмовитись в смаку та почутті стилю. Не дарма два роки тому вона випустила дизайнерську лінію одягу “It’s My DoDo”, а в минулому році, спільно з Лерой Бородіної, співачка відкрила концепт-салон південнокорейських брендів SO DODO.
Надя часто пише на своїй сторінці, що дуже щаслива з чоловіком Володимиром Гудковим (Дантесом). Правда, недавно шанувальники Наді порадили їй змінити чоловіка, тому як він їй “не пара” і негативно впливає на творчу кар’єру співачки. У відповідь на пропозицію Дорофєєва делікатно промовчала.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here