“Готова до вечірки”: Майлі Сайрус, оголена та під сонцем

0
422

Хто сказав, що заміжжя ставить хрест на божевільних витівках. Новоспеченого подружжя Майлі Сайрус та Ліама Гемсворта це аж ніяк не стосується. Пара разом зійшла з-під вінця, зате кожен із закоханих не втратив себе. Сайрус же, як і раніше, не зупиняється перед пікантними фотосесіями та гучними вечірками. Тож, чому би й не поєднати?
Поп-зірка нерідко заливає у мережу екстравагантні кадри, якщо це так можна назвати. Чергова зйомка у стилі ню винятком не стала. Сайрус оприлюднила на своїй офіційній сторінці в Instagram, здавалось би, невимушене фото. Лише вона, багато піску та сонця, лежак та нічого більше, навіть одягу. Нічого дивного. Як завжди, усі інтимні місця вдало приховані.

До еротичного співачка додала інформативне. Пост підписала наступним чином: «Фестивальний сезон близько. Я божевільна і готова до вечірки! Давайте розпочнемо літо 2019!». Співставлення фото до тексту вражає. Чи не одразу виникає кілька запитань. Майлі Сайрус готується до літніх паті засмагаючи? Або ж, вона прямо зараз готова податись танцювати до ранку – запитання залишаються риторичними.


І, тим часом, прихильники намагаються знайти бодай якійсь рішення. Навіть якщо винятково для власного спокою та через обговорення у коментарях до публікації. Так чи інакше, усі вже повинні були звикнути до запального норову поп-діви. Знайшлись і такі, що вже не сприймають голе тіло знаменитостей за курйозні новини. Звичайно, не серед «нас».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here