“Ідеальна жінка”: Даша Астаф’єва засвітила пишні груди у прозорій сукні

0
2195

Співачка Даша Астаф’єва не припиняє підтверджувати статус секс-символа українського шоу-бізнесу, вкотре показавши користувачам у мережі відверті знімки.
Нове пікантне фото Астаф’єва продемонструвала шанувальникам на своїй сторінці в Instagram.


На чорно-білій світлині Даша постала в обтислій прозорій сукні, під яку співачка не одягнула білизну. Відтак зірка не соромиться демонструвати свої форми і показувати спокусливі фото фанатам.

View this post on Instagram

Фотография как эффект лакмусовой бумажки, индикатор определения реакции среды… Вот, почему, прежде чем сказать « да» , я всегда требую идею съемки Если она не цепляет меня, нет смысла тратить время и усилия целой команды. Часто, гениальное в простом. Самые мои сильные тандемы, заканчивались тем, что мы так и не вышли из номера отеля … Спасибо @natashakot ? #mua @diana_bodruh #accessories @accentuate_official #style @favoritki

A post shared by Даша Астафьева (@da_astafieva) on


“Фотографія як ефект лакмусового папірця, індикатор визначення реакції середовища. Ось, чому, перш ніж сказати “так”, я завжди вимагаю ідею зйомки. Якщо вона не чіпляє мене, немає сенсу витрачати час і зусилля цілої команди. Часто геніальне у простому. Мої найсильніші тандеми, закінчувалися тим, що ми так і не виходили з номера готелю”, – зазначила артистка у підписі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here