Ірина Білик показала світу пристрасний поцілунок із Могилевською

0
483

Зіркові привітання нерідко спричиняють добрячого резонансу у мережі у силу своєї оригінальності. Серед винятків не опинилась й Ірина Білик, що вирішила привітати свою давню подругу по сцені Наталію Могилевську вельми неординарним способом. На перший погляд, нічого непримітного, співачка лише привітала свою колегу на власній офіційній сторінці в Instagram, вражає інше, подача.
До зворушливих вітальних слів артистка додала промовистий архівний кадр, що буквально таки висловлює усю глибину її любові до іменинниці. І тут без натяку на перебільшення, адже обоє зірок вітчизняної естради, Ірина Білик та Наталія Могилевська, возз’єднались у гарячому поцілунку прямо перед об’єктивами камер. Хоча й фото архівне, без бурхливої реакції прихильників воно не обійшлось.
//www.instagram.com/p/B0qe6AIBQKf/?utm_source=ig_web_copy_link
Дехто зазначив, що співачки неабияк гармонійно виглядають разом та могли би бути чудовим дуетом. Втім, чи не кожного здивувало те, наскільки пристрасно поцілувались подруги. Разом з тим, контрастності кадру додали ефектні образи знаменитостей. Обоє жінок постали перед глядачем у вигляді лебедів інь-янь. Навіть складно сказати, хто із співачок який бік (чи то колір) зайняв.
«Наташенька, мила подружко! Із Днем Народження! Бажаю тобі і твоїй команді тільки нових висот. Прекрасних пісень і вдячних глядачів. І нашого нового дуету. P.S: А мені сподобалось», – інтригуюче та, разом з тим, зворушливо Ірина Білик привітала свою давню подругу по сцені, Наталію Могилевську. Юзери, у свою чергу, небагатослівно висловили відвертий шок: «Оце так! У губи!».
//www.instagram.com/tv/B0GBKRKB3ao/?utm_source=ig_web_copy_link
І поки Наталія Могилевська тішиться оригінальним привітанням та продовжує святкувати свій 44-ий день народження, її колега, Ірина Білик, шокує громадськість черговими зізнаннями. Що ж, знатись на хайпі для представників шоу-бізнесу – за щастя. Білик ж у цьому ремеслі ще й із багаторічним досвідом. Не так давно вона освідчилась у коханні і своєму екс-чоловіку, Дмитру Коляденку.
Наразі заміжня жінка привселюдно, спеціально для «Світського життя», заявила, що досі кохає колишнього. Хоча й трапилось це у відповідь на гучне зізнання Коляденка на одній із зіркових вечірок, менше з тим. «Я хочу сказати на всю країну, що досі кохаю Дмитра Коляденка і нічого з цим не можу зробити», – якось зізналась скандальна артистка в ефірі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here