Ірина Шейк поширила гарячі фото після розлучення із Купером

0
2058

Вони упродовж чотирьох років були разом, удвох виховували спільну дитину та вважались однією із найкрасивіших пар Голлівуду. І змінила все не прем’єра драматичної стрічки «Зірка народилась» із Бредлі Купером у головній ролі. Поставила крапку власне Ірина Шейк, що в одну мить зібрала речі та покинула спільне із коханим помешкання разом із донькою.
Можна ще довго пліткувати на предмет причетності Леді Гаги до гучного розлучення Бредлі Купера та Ірини Шейк. Цим поки усі і займаються. Правда ж дещо більш гнітюча. Хоча й супермодель не виключає того факту, що постійне обговорення таємного роману її чоловіка з партнеркою по знімальному майданчику тільки поглибило прірву у їхніх сімейних відносинах.

View this post on Instagram

? @intimissimiofficial

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on


Але, як виявилось, справа в іншому. Перш за все, не варто забувати про те, що пара за чотири роки спільного життя таки не побралась. Нічого не змінилось і після народження спільної дитини, на превелике здивування Шейк. Супермодель щораз сподівалась, що одного дня щось стене інакше, але подібного не трапилось. Радше навпаки – ситуація лише погіршувалась на тлі постійної зайнятості Бредлі Купера, що завжди вважав роботу першочерговою.
По-друге, не обійшлось без конфлікту інтересів. Класика чи кліше, але різні погляди на життя та проведення часу змусили подружжя замислитись, чи не варто поставити у цьому всьому крапку. І коли обоє дійшли до того, що разом їх утримує донька і тільки, Шейк спакувала речі та покинула іменитого американського режисера наодинці із собою.

View this post on Instagram

.. @falconeriofficial ❄️

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on


З огляду на кадри в Instagram російської супермоделі, горе тривало не довго. Хоча й для знаменитості неабияк складно далось рішення піти із дому, воно їй, без жодних сумнівів, пішло на користь. Буквально за кілька днів після розриву із Бредлі Купером жінка подалась до Ісландії. Метою поїздки був не відпочинок, але й без нього Ірина Шейк не обійшлась.
Разом з тим, уже як колишня партнерка Бредлі Купера поширила неабияк сексуальні кадри у мережі. Фото буквально таки промовляють, наскільки супермоделі стало краще після того, як вона залишила свій неофіційний шлюб у минулому. Хоча й, не виключено, що кадри у звабливому чорному боді були зроблені спеціально для того, щоб зачепити свого колишнього.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here