Катерина Кухар вразила мережу “гарячими” кадрами із пляжу

0
493

Усі в очікуванні наступного сезону проекту «Танці із зірками». А поки жодного імені учасників та дат не відомо, одна із суддів танцювального шоу, епатажна Катерина Кухар, не припиняє тішити прихильників кадрами з відпочинку. Усе було би звично, якби не факт того, що знаменитість аж надто рідко хизується своїми формами.
Вона, прима-балерина Національної опери України та одна із найвідоміших виконавиць балету у світі, неочікувано для громадськості поділилась на своїй офіційній сторінці в Instagram кадрами із категорії «пікантно». Хоча й світлини із пляжу, прихильники не стримались від спокуси, щоб не прокоментувати відверті пози балерини. На щастя, до Волочкової їй ще далеко.

View this post on Instagram

Love is…. Что такое ЛЮБОВЬ?! ? Для меня это: ✅Физическое и эмоциональное желание быть там и с тем чьё физическое присутствие жизненно необходимо…. ✅Это неподвластная нам химия, природу которой мы не в силах объяснить, даже если будем всеми силами стараться отвергнуть и убежать от неё… ✅Это болезнь, с которой можно жить… Мне совсем не присуща любовь с первого взгляда….. я женщина эмоциональная, но крайне рациональная… ))) Привыкшая проверять всё временем, поступками, а не словами… Долго всматривающаяся, проверяющая, ищущая изъян и подвох… Но, никогда не говори НИКОГДА! ))) Есть места в которых вам ПРОСТО ХОРОШО…..и люди….., которые угадывают твои мысли и желания ….??‍♀️? @abatonisland #abatonisland #loveis #любовьспервоговзгляда #travel #theartofrelaxing #chanceprivateclub @chance_private_club #ekaterynakukhar #? А что для вас любовь?!

A post shared by Ekaterina Kukhar (@ekaterinakukhar_official) on


З огляду на все, травневі свята Катерина Кухар вирішила відсвяткувати у Греції, на острові Крит. Публікацій із відпочинку більш ніж достатньо, але громадськість найбільш вразила одна: знаменитість позує у червоному бікіні та розповідає про власне бачення на почуття кохання. Що теж унікально, зважаючи на те, що усі подробиці з особистого життя Кухар завжди тримала при собі.
«Кохання це… Що таке кохання? Для мене це: фізичне та емоційне бажання бути там і з тим, з ким мені життєво необхідно бути. Це непоборна хімія, природу якої неможливо пояснити словами, як би ми не намагались від неї втекти. Це хвороба, з якою можна жити», – пояснює завжди чуттєва Катерина Кухар.


А також, прима-балерина додає, що їй «зовсім не властиве кохання із першого погляду». «Я жінка емоційна, але вкрай раціональна. Звикла перевіряти усе часом, вчинками, а не словами. Довго придивлятись, перевіряти. Але ніколи не казати ніколи! Є місця, де нам просто добре. І люди, які відгадують усі наші бажання», – пояснює зірка.
У будь-якому разі, шанувальники балерини не змогли обійтись без бурхливих коментарів під кадрами у купальнику: «Ваша краса врятує світ!!!», «Сексуальний вигин прими-пантери. Неймовірна». Хоча й дехто зазначив, себто Кухар почала вдаватись до вульгарщини.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here