Кім Кардаш’ян засвітила пишні форми у крихітному купальнику

0
574

Одна з найвідоміших американських селебрітіс Кім Кардаш’ян не втрачає жодної можливості, аби похвалитися своїми розкішними формами у мережі та на світських заходах. Нещодавно Кім сколихнула Instagram відвертим кадром, на якому вона у крихітному бікіні гріється на сонечку, демонструючи всі свої принади. 
Поки усі мріють про “попу як у Кім”, сама ж 38-річна зірка, здається, й надалі працює над її збільшенням. Спокусливий кадр зібрав понад 3 мільйони лайків у її Instagram, а підписники у коментарях не можуть підібрати слів, аби описати своє захоплення фігурою зірки:
“Здається, я не можу дихати”, “Ти виглядаєш приголомшливо”, “Вау, яка краса”, “Дуже гаряче”, “Ти дуже гарна мама”, “Ідеальна”, “Кім, у вас просто прекрасне тіло, я спостерігаю за вами вже 13 років”, “Ти насправді мотивуєш!”, “Королева!”, “Ти найкраща жінка на Землі!”.


Поки фани захоплюються пишними формами зірки, сама Кім Кардаш’ян потрапила у доволі таки неприємний скандал з японцями. У вівторок зірка у соціальних мережах презентувала свій новий бренд спідньої білизни для жінок різних розмірів під назвою “Kimono”.
Така назва неабияк обурила представників східної культури, які вважають неприйнятним те, що Кардаш’ян назвала білизну словом “кімоно”, адже цей одяг має для них сакральне значення. У мережі навіть започаткували флешмоб проти Кім під назвою “#KimOhNo”, що означає “Кім, о, ні!”. Користувачі поширюють власні фото у кімоно, зазначаючи, що “кімоно – це не білизна”.


Сама ж Кім прокоментувала цю ситуацію таким чином: “Я розумію і глибоко поважаю значення кімоно в японській культурі. Мій бренд створений з урахуванням інклюзивності та різноманітності, і я неймовірно пишаюся тим, що буде”.
38-річна Кардаш’ян додала, що не планує змінювати назву своєї лінії спідньої білизни. Вона вже давно мріяла про створення бренду одягу, шо робитиме вигини фігур жінок більш виразними, підкреслюватиме сексуальність, а весь останній рік Кім плідно працювала саме над “Kimono”, і ось її бажання стало реальністю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here