Королева репу Cardi B виконала еротичний танець (18+)

0
442


Знатна фемен-активістка і, віднедавна, молода матуся не втрачає колишнього запалу. Усе та ж Cardi B, якою ми її знали раніше, позує у яскравій нижній білизні, приміряє провокативні образи та, що не менш вражаюче, танцює еротичні танці.
Станцювала американська реперка знову. На своїй офіційній сторінці в Instagrasm, а, відтак, і на екранах телефонів своїх прихильників Cardi B постала вельми у пікантному образі. Рожева нижня білизна у блискітках вдало поєднується із ковбойським образом, теж рожевим. Хоча й, на правду, тенцем це назвати складно. Еротичним – без жодних сумнівів.


Реперка уже «навеляла» бедрами на більш ніж сім мільйонів переглядів. Так чи інакше, аутфіт видався неабияк стильним. З огляду на все, молода матуся відзняла відео у себе вдома, що не вперше. Питання в іншому, як на це все реагує її чоловік Offset. Ймовірно, саме він і є тим «прихованим» оператором.

Нагадаємо, цими днями артистка зайнялась колаборацією із не менш відомим виконавцем Бруно Марс. Обоє з’явились на одному знімальниму майданчику для зйомок спільного кліпу до композиції «Please me», що майже сягнув позначки у дев’ять мільйонів переглядів на платформі Youtube.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here