Кравець із “Кварталу 95” шокувала мережу прозорою сукнею міні

0
505

Зірок у гумор-шоу «Квартал 95» поменшало, відтак, артистам програми доводиться сяяти тільки яскравіше. Непросте завдання перейняла 42-річна Олена Кравець, вбравшись у сукню, що привернула увагу кожного. Хоча й ситуація цілком буденна, фасон складно віднести до пересічних. Щонайменше завдяки довжині та прозорості вбрання, що вмить розлетілось мережею.
І поки хтось із артистів прямує до політики чи й загалом до президенства, багатодітна матуся не сходить із прокладного шляху. Ба більше – не забуває щораз вражати своїх шанувальників по-новому. Не тільки особливими проектами по ТВ, але й вражаючими модними рішеннями, що неабияк надихають тих, хто через вік чи материнство відмовився від улюбленого міні.


Слідом за голлівудським зірковим бомондом, й Олена Кравець взялась за епатаж. Хоча й сукню гумористки аж ніяк не можна назвати дивакуватою чи то надмірно відвертою, вона таки зробила свою справу. Жіночність в усіх своїх проявах та, разом з тим, пікантний акцент на відкритих ногах і прозорих вставках – і про вражаючий вступ Володимира Зеленського у політику усі забули.
Шанувальники «Кварталу 95» не змогли пропустити подібне повз увагу та чи не одразу взялись за коментування нового образу знаменитості. Складно ж не помітити, ніскільки вдало маленька чорна сукня підкреслює витончені принади артистки гумор-шоу. Разом з тим, Олена Кравець вкотре продемонструвала, що ні вік, ні материнство не вирок і не можуть ним бути.

View this post on Instagram

Когда ты на гастролях с @zhenskiykvartal_official ощущения совсем другие. Много женской энергии, разговоров о важном, иронии и грязных девчачьих шуточек, а ещё – фотографий от @marta_adamchuk, которой не нужна профессиональная студия, а хватает прожектора за кулисами и трёх минут до начала концерта. Как она это делает, до сих пор не понимаю. Спасибо тебе, Мартуся, от всех нас.?@orudjova_nastya @mashliatina @nikitinakatty @elinambanii @kekeliavera @alinagordienko @zhukovtsova_kiyashko @lera_fatforest @irinasoponaru @anastasiagram @tanet_vip

A post shared by Elena Kravets (@lennykravets) on


Відтак, користувачі у мережі одноголосно заявили, що жінка із роками тільки набуває особливого шарму. «   Просто мрія!» «Розкішна жінка», «З роками усе краща і краща», – і на цьому компліменти не вичерпуються. Так чи інакше, Олені Кравець вдалось добряче хайпанути.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here