“Лесбійська еротика”: танець від Тейлор Свіфт і Майлі Сайрус

0
529

Як інакше святкувати Міжнародний день жінок, як не у компанії найбільш екстравагантних представниць «прекрасної статі»? Навіть якщо Восьме березня було вчора, і навіть якщо це звичайний відеомонтаж. Майлі Сайрус вкотре виокремитись серед загального зіркового бомонду та вирішила привітати своїх підписниць зі святом на день пізніше.
Заміжжя не спинило поп-діву у своїх епатажних витівках. Здавалось би, на цей раз нічого не трапилось. Жодних спокусливих суконь, вражаючих перевтілень та дивних кліпів. Співачка лише змонтувала «топ-танець» своєї колеги по сцені Тейлор Свіфт зі своїм тверком. Хоча й штучність очевидна, хайп таки вдався.


«Це День жінок! Що ти обереш, святкування подібне до Тейлор? Чи тверк, як у Майлі?», – коментує знаменитість свою активну публікацію, якщо її так можна охарактеризувати. Так чи інакше, Instagram-життя Майлі Сайрус завжди відзначалося провокативністю, така вже творча манера американської артистки.
Втім, не підписами вражає поп-зірка. Перш за все на еротичний танець звернули увагу шанувальники знаменитостей. Хоча й у публікації Сайрус запропонувала підписникам обрати кращу, більшість не змогли стримати свого захвату від епатажного дуету.


Хто не чув – ми нагадаємо. Не так давно співачка відсвяткувала своє скромне весілля із кіноактором Ліамом Хемсвортом. Усе було у родинному помешканні та у колі найближчих і друзів. Жодних папараці. Ба більше – зіркова пара обійшлась навіть без професійних  фотографів. Так чи інакше, з огляду на весільні кадри, які нещодавно залили у мережу, свято вдалось атмосферним та зі смаком.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here