Леся Нікітюк прогулялась Барселоною у прозорих штанях

0
598

Скандальна українська телеведуча вкотре вдалась до провокативних фотосесій. Лесю Нікітюк ніколи не зупиняла скромність чи інші упередження. Задля потіхи прихильників зірка ладна піти на все, цим вже нікого не здивуєш. Народна знаменитість ніколи не втрачає можливості зайвий раз епатувати, особливо якщо це стосується прогулянки Барселоною у прозорих штанях.
Телеведуча поширила на своїй офіційній сторінці в Instagram чергове фото із іспанського відпочинку. Втім, цього разу Нікітюк поставила акцент зовсім не на фешенебельній вечері. Блогерка поширила перший кадр зі своєї «екзотичної» фотосесії, що без бурхливої реакції юзерів не обійшлось.


Чи не одразу прихильники почали наголошувати, себто зірка поступово уподібнюється «іншим». Неодноразово називали ім’я Насті Каменських, для якої оголені сідниці уже не рідкість. Так чи інакше, Леся Нікітюк уміло працює на свою аудиторію. Як результат, більшості подібний кадр припав до душі: «Ось на Бузовій було би вульгарно, а на Лесі – ні».
Сама ж телеведуча підписала неабияк пікантну публікацію небагатослівно: «Як вам мій образ?». Підписники Лесі Нікітюк в Instagram чи не одразу подались до коментування. «Сміливо», «Вирішила похизуватись дупкою», «Схожа на Гюрем», «Відверто сексуальна блондинка» – і на цьому відгуки не обмежились.


Що цікаво, подібними кадрами Нікітюк вражає мережу далеко не вперше. Ще минулоріч, одразу після успішного завершення танцювального проекту «Танці із зірками», «срібна» фіналістка шоу подалась до еротичної фотосесії для чоловічого глянцю. Звісно, світлин топлес було більше ніж достатньо.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here