MARUV поділилась ексклюзивним “літнім” кадром у купальнику

0
380

Скандальна українська виконавиця нерідко потрапляє до виру громадських обговорень через власні провокативні витівки. Для інших артистів подібні речі можна віднести до «недбалості», MARUV же завжди підозрюють в умисності тих чи інших провокативних рішень. Навіть цього разу, коли, здавалось би, співачка поширила цілком звичний для літнього сезону кадр у купальнику.
Тим не менш, без ТОПових новинних рубрик «майже представниця» України на «Євробаченні-2019» не обійшлась. За своїм бажанням чи всупереч. Хоча й, що очікувано, не обійшлось без низки схвальних коментарів у мережі. Прихильники (чи то прибічники) MARUV миттєво взялись за висловлювання компліментів. І жоден не пропустив повз увагу того факту, що артистка надзвичайно схудла.

View this post on Instagram

I charged up and ready to rock again

A post shared by MARUV (@maruvofficial) on


Так чи інакше, так звана «проросійська» чи то «незалежна» українська співачка уміло хайпанула. Варто зауважити, що фото MARUV у купальнику з’явилось не із невідомих джерел, а власне з її офіційної сторінки в Instagram. Зрештою, й дивуватись подібному не варто. Принаймні, настільки. Варто врешті завважити, що епатажна виконавиця з’являлась перед своїми прихильниками і в більш скандальних образах, ніж звичний всім купальник.
У будь-якому разі, складно не відмітити, наскільки щасливою MARUV виглядає на невимушеному літньому фото. Попри постійні хейтерські атаки, артистка не припиняє насолоджуватись життям та власним положенням на кар’єрній драбині шоу-бізнесу. Точніше – розслабленим положенням у приватному (з огляду на все) басейні.

View this post on Instagram

Memories from Big Live Show in Kharkiv ?

A post shared by MARUV (@maruvofficial) on


Хто би не знав, не впізнав би у жінці на світлині ту, завжди провокативну артистку MARUV. На фото знаменитість без звичного чорного макіяжу. Та й купальник більш ніж «спокійний». Принаймні, на ньому немає ні шипів, ні латексу. Хоча й до публікації врешті потрапило дещо, що видає бунтарський характер зірки – її татуювання на правому зап’ясті.
Традиційно, до посту знаменитість додала короткий текст, написаний англійською мовою: «I charged up and ready to rock again». У перекладі українською це означає: «Я зарядилась вгору і знову готова творити рок». Подібні слова інтригують, якщо не більше.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here