“Мережа вражена”: бюст Світлани Лободи не стримало навіть декольте

0
302

Відверті кадри не за рідкість для іменитої української поп-діви. Світлана Лобода завжди знала, чим привернути увагу громадськості. Відтак, пишні принади співачки щораз спричиняли чи не більшого фурору, аніж власне її творчість. І цього разу обійшлось без винятків із правил. Світлана Лобода хоч і з’явилась перед об’єктивами камер вдягнутою, одяг аж ніяк не виконав своєї основної функції.
Кадр із категорії «пікантно» артистка поширила власноруч, на свої офіційній сторінці в Instagram. Звісно ж, однією світлиною знатна спокусниця не обійшлась. Серією провокативних світлин Світлана Лобода лише хотіла привернути увагу публічності до її чергового концертного шоу, що відбудеться у жовтні місяці цього року. З огляду на реакцію користувачів, їй це вдалось.


Вкрай яскраве вбрання, що не в новинку для популярної виконавиці. Кольоровий комбінезон у паєтках, стильні сонцезахисні окуляри, хутряна накидка кольору бордо та незвична для зірки зачіска – здавалось би, цього більш ніж достатньо, щоб привернути увагу преси. Але ж, ні. Світлана Лобода вкотре наважилась на екстемальне декольте, якого, по суті, і немає.
Шанувальники артистки дивуються, як же її пишні груди зуміли втриматись у ледь окреслених рамках одягу. Хтось навіть запідозрив, чи не скористалась зірка двостороннім скотчем, щоб залишити усі свої принади поза прискіпливим оком громадськості. Зрештою, залишається тільки здогадуватись, наскільки Світлана Лобода турбується про те, чи «нічого не вилізло».


Про свої найпотаємніші страхи вона вирішила розповісти під екстравагантною публікацією, родзинкою якої стало це ж декольте. «У мене є один страх, я боюся висоти сильно, й кожного разу ці стрибки та польоти… Чорт би їх побрав. Все заради вас. Чого боїшся ти?», – поділилась своїми внутрішніми хвилюваннями Світлана Лобода під постом, який, у свою чергу, неабияк хвилював мережу.
Так чи інакше, подібні зізнання (чи відверті кадри) таки припали до душі підписникам іменитої співачки. Разом з тим, найвідданіші прихильники Світлани Лободи навіть не намагались себе стримати перед спокусою вкотре висловити своє захоплення знаменитістю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here