Мережу шокували еротичні відео від реперки Cardi B (18+)

0
1014

З часом у кар’єрі знаменитості приходить момент, коли вже нікого нічим не здивуєш. Здавалось би, так звані «пікантні» кадри бачили усі. Скандали та інтриги перетворились на рутину. А «вражаюча» стрічка в Instagram давно стала класикою буднів. Здавалось би. Але такий принцип аж ніяк не стосується іменитої американської реп-виконавиці Cardi B.

У мить, коли шанувальники вже готові до найгіршого, тобто – найепатажнішого, їй вдається здивувати кожного. Останніми днями доволі таки часто у соціальних мережах з’являються фото Cardi B у відвертій білизні. Нічого дивного, якби не сьогоднішня публікація.
Реперка зі світовим іменем наважилась на так зване відео-бумеранг. Еротичне відео-бумеранг. Всього лише за кілька кадрів жінці вдалось добряче хайпанути. Із непримітним підписом «Блакитний чи зелений?» молода матуся оприлюднила ролик із сексуальним підтекстом. Хоча й натяк виявився очевидним висловлюванням.

View this post on Instagram

Blue or Green? AVN awards inspire me tonight !

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on


Спершу знаменитість із збудженим виразом обличчя погладила свої інтимні зони, згодом «невимушено» потерлась об власний шкіряний диван. Дехто вирішив не звертати увагу на подібний вчинок зірки і стримано відповісти на поставлене запитання, але знайшлись і ті, що не змовчали.
Так, як не дивно, безліч підписників обурив подібний ролик. А вся справа у тому, що не так давно Cardi B стала мамою. Відтак, повинна би була «фільтрувати» свої публікації.

Що ж, материнство аж ніяк не стримало епатажну виконавицю. Незадовго після пологів реп-зірка випустила приголомшливий кліп до пісні «Money». Шокує не велика кількість оголених тіл та знімальний майданчик, оформлений під президентську резиденцію. Громадськість вразили кадри із грудним вигодовуванням. До речі, годувальницею стала власне Cardi B.


Хтось міг подумати, що у подібний спосіб знаменитість захотіла привернути до себе увагу. І він виявиться правим, тобто, майже правим. Зірка таким неординарним методом вирішила привернути увагу громадськості до того, що грудне вигодовування – це нормально та цілком природно. Цього не варто соромитись. Ба більше – приховувати від інших.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here