“Мокра” Кортні Кардаш’ян поширила кадр із ванної

0
322

Допоки усі хочуть попу, як у Кім та ноги, як у Кендалл – не менш відома представниця іменитого сімейства КаДженнер не обходиться без уваги. Якщо не шанувальники роблять крок назустріч, йде до шанувальників знаменитість. Усе просто: один кадр із рубрики «пікантно», та від популярності хоч відбивайся.
Так чи інакше, якщо в українському шоу-бізнесі ситуація із «оголеннями» ще залишається плачевною, то у Голлівуді така практика уже не перший десяток років вважається звичною. Втім, типовість нікого не зупиняє. Не зупинила й Кортні Кардаш’ян. Зірка телеекранів вкотре з’явилась перед своїми інстапідписниками у дещо іншому ракурсі, ніж на телеекранах.

View this post on Instagram

Love yourself as deeply as you love them.

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on


Когось здивувало, а когось ні – але одна із сестер Кардаш’ян знову сфотографувалась у стилі ню. Єдине, що стало перешкодою на шляху до цензури чи то пошлості – це піна. Так, Корті знялась у ванній. «Люби себе так само глибоко, як ти любиш їх», – коментує телезірка чергову фотозйомку.
Що не кажи, а коментарі у соціальних мережах скажуть більше. Ця ситуація винятком не стала. Усі у захваті від Корті Кардаш’ян, особливо від її пікантних світлин. «Вона. Оголена. Знову», – на жаль, і без подібного не обійшлось. Втім, хейтери є не тільки «у нас».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here