MONATIK знявся із напівоголеними моделями

0
671

Не лише чуйністю та ніжністю відомий український мультиартист дивує глядачів. Спершу – роль редактора чоловічого журналу «XXL», а згодом – обличчя глянцю. Не минуло й тижня після оприлюднення романтичного кліпу «Зашиває душу», а співак знову очолює рейтинг топ-10 найпікантніших новин. Тільки от фотосесія вдалась не зовсім типовою для виконавця.

Образ ловеласа в оточенні напівоголених екзотичних моделей вийшов на обкладинку журналу. Незмінно, MONATIK у центрі уваги – що і стало наскрізною ідеєю тематичного випуску. Що цікаво, співак не лише тимчасово очолив редакційну колегію видання, але й взяв активну участь у підготовці його чергового випуску. Ексклюзивно для листопадового номера MONATIK підготував інтерв’ю із найяскравішими особистостями, з якими йому коли-небудь доводилось працювати. Серед них – фронтмен гурту «П‘ятниця» Сергій Бабкін. Також виконавець взяв на себе розробку актуальних тем.

Судячи з результату роботи, MONATIK чудово впорався із тимчасовими повноваженнями. «Ми переконались, що він дійсно талановитий не тільки на сцені, але й у ролі головного редактора чоловічого глянцю» – зазначають працівники журналу «XXL».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here