Монголка “підірвала” мережу своїми фото (+18)

0
4882

Мільйони чоловіків по всьому світу захоплюються апетитною фігурою Кім Кардашьян, а дівчата хочуть бути схожими на неї. Дівчині з Монголії, це вдалося. Її звуть Баярмаа Батжаргал, вона веде свій блог в Instagram, який присвячений здоровому харчуванню та заняттям у тренажерному залі.
https://www.instagram.com/p/BYfwGaIl9D4/?taken-by=bayarmaabatjargl
Здається, у Кім Кардашьян з’явилася серйозна конкурентка. Користувачі соціальних мереж вирішили, що спортсменка з Монголії Баярмаа Батжаргал як дві краплі води схожа на популярну теледіву. Баярмаа не тільки інтригує своїх підписників спокусливими знімками, а також ділиться порадами про харчування та тренування. На сторінку красуні підписалось більше 20 тисяч людей.
https://www.instagram.com/p/BaRGQ_3FdT3/?taken-by=bayarmaabatjargl
Кілька років тому Баярмаа важила всього 37 кг і страждала від зайвої худорлявості. Але завдяки правильному харчуванню і тренувань вона змогла добитися вражаючих результатів і привести своє тіло в норму. Зараз у дівчини понад 20 тисяч шанувальників, і вони вже прозвали її «монгольською Кім Кардашьян».
https://www.instagram.com/p/Bb84KmJlkBf/?taken-by=bayarmaabatjargl
Дівчина регулярно публікує фотографії, де показує своє тіло у відвертих нарядах, та спокусливих бікіні, які виділяють її пишні форми. Вона дає корисні поради всім, хто хоче збільшити свої сідничні м’язи. До речі, сторінку в Instagram Баярмаа веде виключно на монгольській мові, та серед її підписників є мешканці з різних куточків світу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here