Настя Каменських поділилась пікантним кадром з ліжка (18+)

0
364


Не тільки «попою, як у Кім» дивує українська виконавиця. Ні для кого не секрет, що ще з часів дуету «Потап и Настя» Каменських не одноразово висвітлювала у мережі свої принади. Так чи інакше, із досвідом хайпові кадри перетворились у продуману PR-компанію.
Що не публікація – алюзія до останнього хіта співачки. А якщо на світлині ще й оголене тіло, то кілька незайвих мільйонів переглядів до кліпу гарантовано. На цей раз так звана NK вирішила дещо виокремитись із загальної картини епатажу та поділитись із прихильниками кадром більш пікантним.


Повністю оголена і ледь прикрита покривалом – таке фото Настя Каменських оприлюднила на своїй офіційній сторінці в Instagram. «Хто ще не бачив мою #попакакуким. Посилання у профілі», – коментує артистка інтимну публікацію.

Дехто із шанувальників не зміг стримати захвату перед зухвалим кадром. Інші ж переконані, що Каменських потроху «перегинає палку». «Тут же діти», – скаржаться інстапідписники. Що ж, допоки хейтерам не сила вгамуватись, ролик до неабияк хітової композиції «Попа как у Ким» набирає восьмий мільйон переглядів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here