Настя Каменських полонила мережу еротичними кадрами

0
413

Жодних зайвих пояснень. Винятково епатажний образ, що й досі не зникає із свідомості. Вона, Настя Каменських, за надзвичайно короткий термін відірвалась від яскравого минулого та побудувала не менш яскраве майбутнє. На цей раз, у ролі сольної виконавиці. Назвала себе NK та стала трендовою серед українського зіркового бомонду і не тільки.
Іменита співачка нерідко публікує у мережі пікантні кадри, до цього звикли усі. «Попа как у Ким», – культовий хештег уже вийшов за межі вітчизняних кордонів й подався до світового медіапростору. Втім, цього разу ситуація склалась інакшим чином. Співачка не обмовилась ні словом. Лише похизувалась перед прихильниками кадрами, що вмить стали еталонними та впевнено ввійшли до української поп-культури.


Аутфіт екстравагантного «джазового» стилю, звабливо оголена спина, сяюче срібна міні-сукня із глибоким декольте – тепер вона така, викрадачка сердець із далеких 80-х. Варто зазначити, що таке вбрання Настя Каменських обрала для червоно хідника премії нагородження YUNA-2019.
Але кадром із омріяною статуеткою дівчина не обмежилась. Шанувальники навіть подались до карикатурної справи – стилісти попрацювали на славу, у буквальному розумінні цього слова. Що зрозуміло, спершу співачка подякувала інстапідписникам за підтримку. Згодом же повністю довірилась прихильникам із коментуванням світлин.


«Красуня», «Неймовірна», «Сама досконалість», – шанувальникам не сила стриматись. Дехто ж зазначає, начебто «нарешті спина», посилаючись на численні публікації Каменський із демонстрацією «попи, як у Кім».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here