Настя Каменських спантеличила світ кадром у прозорій білизні

0
363

Не вперше популярна українська артистка та екс-учасниця уже як культового дуету «Потап и Настя» ділиться зі звітом вельми екстравагантними кадрами. Ні для кого не секрет, що Настя Каменських ніколи не соромилась демонструвати свої форми світу. Зараз же, коли співачка як ніколи зайнялась своїм тілом, подібні публікації почали вражати мережу мало не щодня.
Дехто розцінює подібну сміливість за мотивацію вірити у себе, когось фігуриста знаменитість мотивує до роботи над собою. Звісно, не обходиться і без тих, що змістовно чи ні займаються критичним коментуванням під світлинами Насті Каменських. Куди ж без так званих «диванних експертів», особливо ж коли справа доходить до оголених зіркових тіл.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

#isexyandiknowit ?

Публикация от NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)


Годі й заперечувати, що співачка і справді наважилась позувати перед об’єктивами камер в одній лише білизні. Разом з тим, нічого переконувати, що білизну Настя Каменських обрала надто прозору та мереживну. Менше з тим, абсолютно нічого інтимного до фото не потрапило. Роль відіграла і цензура у мережі на справді вульгарні світлини. Відтак, артистка цілком дотримувалась норм прийнятного, хоча й так вважає далеко не кожен.
Що традиційно, знайшлись і ті, кому видалась білизна зірки аж надто прозорою. Складно зрозуміти, що саме користувачі змогли розгледіти на фото, окрім підтягнутої фігури співачки. Менше з тим, Настя Каменських знову не обійшлась без нищівної критики. Фото ж красуня опублікувала самостійно, у своєму офіційному профілі в Instagram.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Oops?

Публикация от NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)


«Неймовірно», «Мені здається, що це просто усі зляться, що виглядають не так. Настя у чудовій формі і ніякої пошлості тут немає», «Йолопи, насолоджуйтесь красою!», «Чому так подобається, не зрозумію. Завжди прекрасна!», «Чорна пантера», – на щастя, серед юзерів були й такі, що ледь стримували себе від подібних промовистих компліментів в адрес співачки.
Варто додати, що чергову зйомку у нижній білизні Настя Каменських провела не з власного бажання, так би мовити. А, знову ж таки, у справах робочих. Подібними кадрами співачка лише вкотре взялась за рекламу, і цього разу до її рук потрапила розкішна нижня білизна. Тож, чому би й не поширити кадри із вкрай жіночним вбранням у своєму профілі – подумала співачка та поширила аж три, згодом ще й у купальнику додавши фото.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here