Настя Каменських вкотре похвалилася апетитними формами

0
659

32-річна Настя Каменських не дає 3,5 мільйонам своїх Інстаграм-підписників засумувати. Регулярно співачка ділиться на своїй сторінці пікантними знімками у купальнику, і з кожним фото градус напруженості серед юзерів, без сумніву, зростає. Цього разу NK здивувала їх кадром навіть не у купальнику, а у білизні.
У вишуканій білій білизні з витонченим мереживом Настя сфотографувалася у готельному номері. Помітна наполеглива робота зірки над собою: її фігура виглядає дуже підтягнутою та апетитною. Однак, не всі фани оцінили гарячий знімок.


Частина юзерів зазначила, що вже втомилася від оголених фото знаменитостей і, зокрема, таких світлин Анастасії: «Як зазвичай нічого нового. Такі фото вже не дивують», «Раніше хоч співала, а зараз лише сідниці показує. Жах, як набридло», «Жінка завжди має бути загадкою, а тут…», «Настя, вдягнися, заміж скоро. Всі вже бачили тебе роздягненою».
Віддані прихильники навпаки похвалили свою фаворитку за ідеальні форми і «попу як у Кім». Тим часом велика кількість фанів переконані, що 23 травня Потап і Настя Каменських одружуватимуться. Нагадаємо, що ніхто з них особисто цю інформацію не підтвердив, однак і не спростував. 
У одному з інтерв‘ю Настя Каменських зазначила, що усі свої думки з приводу її коханої людини висловила у новій україномовній пісні «Обіцяю». Про свого обранця вона так і нічого не розповіла, залишивши це питання конфіденційним. Варто зазначити, що багатьом прихильникам творчості NK фінал композиції «Обіцяю» нагадав весільну клятву. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here