Наталя Могилевська показала Інстаграму оголені сідниці

0
546

Народна артистка України Наталя Могилевська веде активне життя у соціальних мережах: ділиться з фанами своїми світлинами, роздумами, розігрує подарунки. Нещодавно зірка вирішила трохи відпочити та відправилась на вікенд до Єгипту. 43-річна співачка тішила фанів кадрами в купальнику, однак допис, який вона поширила вчора, наробив в мережі чимало шуму.
Наталя показала підписникам відео, де вона у купальнику та майці насолоджується легким морським вітром під музику. Не зважаючи на те, що одяг на ній таки був, усі охочі побачили її оголені сідниці. Мережа “схвильована”: хтось від захоплення, хтось від обурення. 
«Світ сходить з розуму. Наталю, ви чудова співачка і людина, і це ваші основні переваги, але ніяк не голі сідниці!», «Це вже занадто», «Доросла жінка, вам не соромно?», «І до чого ці голі сідниці в Інстаграмі? Наталю, вам за 40. Навіщо такі фото?», «Не очікувала від вас. Шкода», – критикують підписники відео та світлини зірки. 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

В среду на моем мастер-классе в Харькове я готовлюсь говорить на любую тему. Мне очень интересно встретиться с вами. Поговорим о любви к себе в моей интерпретации? Я смогла похудеть и #РодитьсяЗаново только после того, как простила свои несовершенства. Полюбила все свои таланты, с благодарностью к Вселенной, которая меня ими одарила. Легко сказать. Но каковы инструменты? Как именно этого достичь? В любом возрасте можно выглядеть прекрасно, главное – желание и труд. Я отправляюсь с тренинг-встречами по городам Украины с целью пробуждения желания жить и верить в себя, когда опустились руки. С целью поделиться опытом, как вернутся к жизни и #РодитьсяЗаново. Ждём всех 15 мая в РК «Мiсто» Харьков #могилевская #натальямогилевская #тренинг #довстречи #отдых #релакс #rixospremiumseagate #rixosmomments

Публикация от Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya)


Частина фанів захопилися дописом артистки і навіть зазначили, що не гірше, ніж у Кім: «Це дуже гарно та сексуально!», «Наталю, ви приклад для наслідування!», «Така струнка», «Фігурка просто вогонь!», «Браво! Шикарна фігура!», «Молодець, так тримати!». 
Сама Могилевська не очікувала такої двозначної реакції на відеоролик. Зірка не зрозуміла, чому фото в купальнику та майці спричинило такий резонанс: «Я сама не люблю оголення і спекуляцію голим тілом. Якщо це відео виглядає саме так, мені шкода. 
Співачка додала, що відправилась у відпустку з тренером та фотографом, а їй одразу приписали роман з обома. Так чи інакше, у свої 43 Наталя Могилевська вражає чудовою фігурою. Багато молодих дівчат бажає мати такі форми, як у неї. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here