“Не готова оголюватись”: Кіра Найтлі в пошуках дублерки

0
466

33-річна англійська актриса, відома за фільмами “Король Артур”, “Бий як Бекхем”, “Пірати Карибського моря”, вирішила перестати оголювати своє тіло перед фотокамерами. Знаменитість, яка у 2005 році увійшла до списку найсексуальніших актрис Голлівуду, сказала про це у своєму інтерв’ю виданню “The Times”.
“Раніше мені було комфорно бути голою перед камерами. Тепер я маю дитину, а мені вже за 30. Я, звісно, задоволена своїм тілом, але я не відчуваю, що готова оголюватися знову,” – ділиться думками фотомодель. Після народження дитини Кіра Найтлі почала прискіпливіше ставитися до ролей, які їй пропонують.

Тому актриса вирішила найняти людину, яка буде брати участь у любовних сценах замість неї: “Знайти дублерку задля таких моментів, я гадаю, було б ідеальним рішенням. Це ніби ти, але краще. У дублерки гарне тіло, тому вона може зробити це замість мене. Мені залишається лише оцінити нашу подібність і затвердити. Це дуже цікавий та захоплюючий процес!”.
До слова, Кіра Найтлі додала до свого контракту, який вона заключає перед зйомками, пункт про оголені частини тіла, які вона дозволяє показувати. Актриса вважає, що ця нова частина договору дасть їй можливість самостійно контролювати відверті сцени, в яких зніматиметься дублерка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here