Настя Каменських здивувала шанувальників кадром топлес

0
398

Заміжжя не змусило імениту українську співачку «прикриватися» у буквальному розумінні цього слова. Хоча й Настя Каменських не рідко поширює кадри пікантного характеру, цього разу справа дійшла радше до еротичної загадковості. Із собакою на голові та голими грудьми на матраці екс-учасниця культового дуету «Потап и Настя» показала світу свої принади.
І, знову ж таки, не обійшлось без слів подяки своєму новоспеченому чоловіку Потапу. З огляду на все, світлину зробив репер самостійно, у спільному із Каменських басейні (віднедавна спільному). Тільки вода, собака та вона – жінка усього його життя. Принаймні, про це він із гучністю заявив у своїй останній музичній композиції під багатослівною назвою «Константа».


А вона, тобто Настя, цього разу не тільки «попою, як у Кім» вирішила заінтригувати своїх підписників в Instagram. Співачка додала до публікації ще одну, не менш пікантну нотку. Каменських показалась на камеру топлес, хоча й груди відвернула у бік надувного матрацу. Що стосовно «інших принад», їх розгледіти не складно, зважаючи на провокативний фасон купальної білизни.
Попри очевидну «родзинку» публікації, користувачі звернули увагу на інше – на зворушливість та душевність кадру. І, так, навіть «голі» фото можуть бути чимось більшим, аніж звичайний зірковий хайп. Провокативним постом Настя Каменських вирішила вкотре привернути увагу світу до свого особистого життя, про яке, зважаючи на обставини, мовчала більш ніж довго.

View this post on Instagram

#honeymoon #bearanddiamond @realpotap

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on


«Неабияк вдячна тобі, Потапе, за все у моєму житті. Я невимовно щаслива. Наскільки – навіть не можу пояснити словами», – підписала співачка кадр із домашнього відпочинку. Разом з тим, і її новоспечений чоловік теж не відстає та активно поширює на своєму пабліку фото та сторіс зі своєю «ідеальною дружиною». Репер хизується і кулінарними здібностями коханої, і творчими, і усіма іншими, про які шанувальники могли тільки здогадуватись.

View this post on Instagram

#honeymoon #bearanddiamond @realpotap

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on


Користувачі ж, у свою чергу, не можуть відвернути увагу від настільки прозорого особистого життя пари, що днями раніше називала себе «колегами» та «близькими друзями». Зараз же подібні публікації хоч і дивують, але не більше, ніж весілля колишніх учасників дуету «Потап и Настя».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here