“Немає слів”: Леся Нікітюк ошелешила мережу сідницями у бікіні

0
797

Цього літа знатній українській телеведучій не до відпочинку. Хоча й без мандрівок Леся Нікітюк не обійшлась, у силу професійних обставин та весіль (мовиться про шлюб Тодоренко і Топалова), найближчим часом народна улюблениця не планує покидати меж України. Хто не чув, наразі Леся Нікітюк сумлінно займається зйомками нового тревел-шоу. Глядачі вимагали її повернення до «Орла і Решки», вона повернулась, тільки-от у рамках іншого проекту.
Оновлений та дещо патріотичний формат, спрямований на підкорення незвіданих туристами українських просторів – і все це на ефектній маршрутці із приставкою «Le». Зважаючи на знатний досвід телеведучої у мандрівках, вона таки знайде, чим здивувати глядача. Разом з тим, Леся Нікітюк переконує, що після перегляду унікально шоу від «Нового каналу» ніхто не залишиться байдужим.


Менше з тим, поки прем’єра нового тревел-проекту не так вже й скоро, телеведуча не припиняє займатись провокативним хайпом. На додачу до численних кадрів із бекстейджу зйомок, зірка ТБ цими днями поділилась ще одним, із категорії «пікантно». Позаду – миловидні гірські краєвиди, на передньому плані – басейн та вона, у стильному купальнику та сідницями, що вмить спричинили шквал коментарів у мережі.
«Свіжий» пост Леся Нікітюк підписала не без нотки гумору, що вже традиційно: «Поки ми займаємось зйомками проекту, про який мріяли три роки, можете обговорювати природу на фото». Не складно здогадатись, що під означенням «природа» телеведуча мала на увазі і краєвиди, і її сідниці. Таким чином, натякаючи, що у її досконалих форм ні сліду від пластики.


«Треба хіт НК переспівати, попа як у Ле», «Навіщо та Кім, якщо є попа Ле», «Природа бере своє – тло прекрасне», «Леся, таку красу нічого приховувати», – переважно, коментарі під постом позитивного характеру. Що й не дивно, кадр і справді неабияк вдалий, ні до чого причепитись. Сама ж Леся, не зважаючи на постійні зйомки та «кочовий» спосіб життя, завжди знаходить час на себе.
Відтак – правильні пропорції та плаский животик складно не примітити. Що вже казати про миловидну «природу» на фото, яку дехто із прихильників наважився порівняти із міцним горішком. Зрештою, поки «Le Маршрутка» ще не з’явилась на телеекранах, прихильникам Нікітюк не залишається нічого іншого, як активно стежити за зіркою у мережі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here