“Ноги, як у Кендалл”: іменита супермодель оголилась на камеру

0
993

Одними єдиними «чорними смужками» цензури прикрилась знатна супермодель Кендалл Дженнер на черговій фотосесії категорії «18+». Уже не звикати до того, що іменита зірка реаліті-шоу про сімейство Кардаш’ян-Дженнер не соромиться демонструвати своє тіло на публіку. Стосується це вкрай відвертих суконь на публічних заходах чи пікантних фотосесії – Кендалл Дженнер, безумовно, є чим хизуватись.
Цього ж разу 23-річна телезірка взяла участь у зйомці стилю ню. Тобто, повністю оголена Кендалл Дженнер позувала перед дуетом фешн-фотографів Маркуса Пігготту та Мерта Аласу. З огляду на результат, це було того варте. Кадри не те, щоб вийшли не вульгарними. В оголених фото знаменитості є і зухвала привабливість, і скромна елегантність. А як ніколи вдалим доповненням став чорно-білий формат.

View this post on Instagram

w/ @mertalas ?

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on


Пікантні світлини чи не одразу з’явились на офіційній сторінці в Instagram знаменитості. Хоча й провокативними фото Кендалл Дженнер не обмежилась. Дівчина, що не так давно була підлітком, відверто зі світом поділилась тими проблемами, із якими їй вкрай складно вдавалось боротись. Ні для кого не секрет, що будучи школяркою супермодель страждала через хворобливі акне.
Але далеко не кожному відомо, що тимчасові вади шкіри пагубно впливали на самосприйняття дівчинки. У підліткові роки Кендалл Дженнер намагалась якомога рідше виходити з дому, щоб не натрапляти на всюдисущі папараці. Та й загалом дівчинка соромилась своєї зовнішності та уникала зайвих контактів із однолітками, про що вона спробувала зізнатись прихильникам не так давно.


Зараз же, паралельно до неабияк спокусливої фотосесії стилю ню, телезірка вирішила знову поділитись зі світом прикрими спогадами із минулого. Відтак, під кадром, на якому Кендалл хизується досконалою фігурою, з’явився текст із промовистим зізнанням: «Коли я була старшокласницею, на моїй шкірі були жахливі акне, і я навіть не хотіла виходити з дому. Тепер я задоволена своєю шкірою».
Хоч й підлітковий вік знаменитість пережила не без комплексів, зараз самооцінці Кендалл Дженнер нічого не загрожує. Принаймні, у цьому переконують численні компліменти у мережі. Разом з тим, і власне телезірка намагається всіляко боротись із залишками підліткових бар’єрів за допомогою подібних зйомок ню.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here