Ольга Сумська підкорює мережу глибоким декольте

0
357

52-річна Народна артистка України Ольга Сумська зовсім не відстає від свої голлівудських колег, які перетнули вікову позначку “50”. Актриса йде в ногу з часом і підкорює Інстаграм, де за нею стежить майже півмільйона користувачів. Нещодавно зірка поділилася екстравагантними селфі, які неймовірно вразили її фанів.
Світлини актриса зробила під час гастролей у Чернівцях і підписала: “Чернівці ви мої! Привіт, друзі! Улюблена атмосфера прекрасного міста!”. Ну і, за класикою, серед коментаторів знайшлися ті, хто захопився красою 52-річної Олі, і ті, хто прокритикував її за пластичну операцію.


“Декольте – то декольте. Добре, коли є що показати!”, “Неймовірної краси і шарму жінка, актриса, якою потрібно завжди пишатися і милуватися!”, “Час не має над вами влади!”, “Дуже гарна і природня, мені подобається”, “Шикарна! Неймовірна актриса”, “Олю, яка розкіш. Особливо у погляді, просто не відвести очей,” – хвалять Ольгу Сумську віддані фани.
Однак, без невдоволених коментаторів також не обійшлося: “Жах, виглядає так (тітка, яка старіє, намагається втриматись на плаву серед молодих). Це я про груди”, “Гарна жінка, але декольте..”, “Я не розумію, це манія якась – так груди показувати?”, “Груди не треба так виставляти, ще й такі червоні”, “Вульгарно!”.
Ольга Сумська – одна з найвідоміших українських актрис, яка знялась у великій кількості вітчизняних стрічок. Зараз вона з театром активно гастролює українськими містами, радуючи свої давніх прихильників неймовірними постановками.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here