Онучка Софії Ротару вразила світ сміливим образом

0
850

Взяти все найкраще від зіркової бабусі та попрямувати до Європи – Софія Євдокименко не припиняє дивувати шанувальників вражаючими публікаціями у мережі. Онука Ротару, що вже встигла похизуватись своїми творчими здібностями, вкотре поділилась із прихильниками власними захопленнями. Цього разу дівчина продемонструвала публіці себе на тлі сучасного мистецтва.
Нічого не було би незвичного, якби не сміливий, як висловились користувачі, образ. Дівчина нерідко демонструє свої таланти світу, але чужі – такого ще мережа не бачила. А, на правду, Соня доволі таки тривалий час захоплюється мистецтвом та намагається навідуватись до найбільш кричущих арт-виставок світу. Цього разу зіркова онука подалась до Італії – до щорічного мистецького фестивалю.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

From Venice to London. Art adventures continue… Private viewing of new paintings and sculptures by Anish Kapoor @dirty_corner at @lisson_gallery ?

Публикация от Sofia Eve (@iamsofiaeve)


Втім, не тільки художньою виставкою Соня Євдокименко дивувала мережу. До особливої події, Венеціанської бієнале, дівчина обрала лаконічний чорний силует. Простий, але аж ніяк не стриманий. Туфлі на підборах, чорні штани на високу талію, екстравагантний жакет та шкіряний топ на додачу – подібний образ тільки додав стрункості та вишуканості зірковій онуці.
Менше з тим, зараз Соню Євдокименко далеко не кожен сприймає як «зіркову онуку». Дівчина уже давно заявила про себе світу як талановита модель та мисткиня. Ба більше – у неї й бабусині таланти почали проявлятись. Софія уже встигла презентувати публіці кілька своїх треків, що вмить розлетілись мережею та потрапили до ТОПів новин.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

This year’s theme of the Biennale – “May you live in interesting times”. #biennalearte2019

Публикация от Sofia Eve (@iamsofiaeve)


Варто зауважити, що в Італії дівчина опинилась не випадково. Соня умисне подалась до Венеції, аби встигнути на щорічне бієнале. І таки встигла, про що свідчать її світлини на офіційній сторінці в Instagram. До того ж, дівчина не оминула повз увагу свого підписника та сфотографувала кілька найкращих, на її думку, фестивальних робіт із італійської виставки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here