“Оце так прес”: Оля Полякова похвалилась розкішною фігурою у купальнику

0
1933

35-річна Оля Полякова не припиняє “підігрівати” свою Instagram-аудиторію гарячими літніми фото. Супербілявка похвалилася неймовірними формами та сталевим пресом, вкотре нагадавши всім, що літо – час для відпочинку, а не для роботи. 
На новому фото Оля позує на яхті у морі, а її волосся неймовірно роздуває вітер. “Якщо ви втомилися гребти, розслабтесь і пливіть за течією,” – дає пораду своїм шанувальникам співачка. І хоча Оля закликає всіх релаксувати, сама вона зараз завзято працює. У Instagram-stories співачка розповідає, що фото насправді з архіву, а наразі вона їде на чергові зйомки.


І хоч кадр старий, шанувальники Королеви Ночі від нього у щирому захваті: “Розкішний вид з розкішною родзинкою у центрі фото”, “З розуму зійти! Жінка богиня!”, “Як завжди шикарна”, “Красуня”, “Мм, яка рибка”, “Нічого собі у вас прес гарний”, “Ах, ці ніжки”, “Крута!”, “Русалка”, “Яка фігурка! Талія – моя мрія!”
Цього літа Оля Полякова як ніколи розбурхує свою Instagram-аудиторію. Вона з’являється у мережі рідко, але завжди вчасно, і з задоволенням показує доволі таки пікантні фото. А похвалитися Супербілявці є чим: розкішні ноги, сталевий прес, апетитні форми та довге доглянуте волосся.
Причина відсутності красуні у тому, що цьогоріч вона стала суддею 10-го ювілейного сезону шоу “Х-фактор” разом з Настею Каменських, Алессандро Сафіною та Андрієм Данилком. Для співачки це новий досвід, та, без сумніву, це буде їй під силу, і Оля зробить цей сезон по-справжньому видатним та цікавим.


Через вкрай щільний графік Оля не встигає проводити достатньо часу з сім’єю, тому вчора білявка вирішила взяти з собою на гастролі двох своїх доньок: Марію та Алісу. У Instagram-stories співачка показувала, як весело вони проводили час разом перед виступом у місті Кам’янське. Як бачимо, не так легко даються артистам слава й гроші, задля них їм потрібно жертвувати відпочинком, сім’єю та іншими важливими речами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here