Пікантна фітнес-модель з новими фото в Instagram

0
1504

Нещодавно популярна модель Кеті Еліс Генрі порадувала шанувальників новою порцією спокусливих фото. Які приємно вразили шанувальників красуні.
23-річна фітнес-модель Кеті Еліс Генрі, родом з Південної Флориди підкорює Instagram фотографіями своєї фігури. Такі форми стали результатом настирливих тренувань та споживання здорової їжі


Також відомо, що мати моделі фітнес-тренер. Сам фітнес для Кеті, це пристрасть, те саме, що й допомагати людям ставати кращими. За сторінкою красуні стежить більше 4,5 млн людей. Багато людей захоплюються її способом життя.


Щастя для Еліс, це виключно духовне почуття, яке пов’язане з підтримкою і розумінням рідних, любов’ю і відданістю, кохану людину, а також гармонія і єднання зі своїм внутрішнім світом і природою. Якщо все це присутнє в людині, то щастя може знайти не тільки жінка, але і будь-який чоловік.


Модель дуже вдячна долі, за все, що з нею відбувається за останній час. Вона не любить планувати своє майбутнє, просто живе своїм життям та готова до будь яких випробувань.
В свої роки, Кеті досягла великої популярності, завдяки впертим тренуванням та бажанням бути кращою. Також, Еліс дає приклад , та надихає своїх підписників до здорового способу життя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here