Поганий секс та його наслідки для жінки

0
1027

Жінки по всьому світу страждають від того, що не можуть  сказати “Ні” партнеру, якого не хочуть, бо бояться наслідків. Ми не маємо на увазі фізичне знущання, чи може тиск, або якісь незручні моменти. Також, до цього не відноситься фізична близкість із малознайомим партнером, чи щодо відсутності комфорту.

Мова піде про секс, що ми не хочемо, але всеодно чомусь, погоджуємося. Наприклад, для того, щоб не скривдити почуттів партнера, або може, щоб не втратити його. Таким чином, мабуть, думаємо, що зможемо його втримати. Але, результат такої жертви сумнозвісний завжди.

Біда у тому, що сучасний світ диктує свої правила: мовчи, аби йому було добре! Не будь егоїсткою! Не виражай своїх почуттів! Не будь стервозною!
Більшість жінок вважають, що, якщо у чоловіка ерекція, то він не зможе пережити відмову. Під цю категорію більш за все припадають дівчата-підлітки, яких дуже легко обдурити. Вони дійсно впевнені, що відмова може дуже скалічити психологічний стан чоловіка.

Ми живемо у 21-му сторіччі, а інститути відносин продовжують розпадатися. Дуже багато дівчат мають горісний сексуальний досвід, про який жаліють усе життя. І все від того, що суспільство втратило цінності. Також, ми не маємо досить доброї культурно-прсвітницької діяльності.
Вражаюча статистика показує, як багато жінок по всьому світу постраждало від такого поводження із сторони чоловіків. Журнал “Elle” провів власне розслідування та опитав велику кількість молодих та зрілих жінок. І всі у один голос стверджували, що багато статевих зв’язків у їх житті відбулося саме з того, що вони боялися відмовити, щоб не показатися стервозними і не скалічити почуття партнера.
Суспільство дуже циклічне у своєму поводженні, із сторіччя у сторіччя висвітлюються одні і ті самі питання, але ми живемо саме у той час, коли можемо змінити все  на краще. Вибір за вами!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here