“Полякова кусає лікті”: Нікітюк продемонструвала довжину своїх ніг

0
2446

Не вперше скандальну телеведучу порівнюють із не менш епатажною зіркою української сцени, Ольгою Поляковою. Обоє навіть з’являлись у танцювальному дуеті, де їх було годі й відрізнити. Білявок у шоу-бізнесі більш ніж достатньо, але вони, без жодних сумнівів, затьмарюють усіх. Єдине, що залишається під запитанням, у кого врешті довші принади? (мовиться про ноги)
Не дивно, що і Леся Нікітюк, і Ольга Полякова доволі таки часто поширюють у мережі кадри зі своїми стрункими ніжками. До того ж, обоє вважають їх за свою «родзинку», гордість, так би мовити. Турбує прихильників одне, у кого ця «гордість» довша та більш ефектна. Зрештою, не варто заперечувати, що до українського шоу-бізнесу ноги Полякової ступили таки першими.


Так чи інакше, її ефектна «наступниця» не припиняє хизуватись у мережі. І знову, на офіційній сторінці Леся Нікітюк в Instagram з’явилось фото, на якому телеведуча показала ноги і тільки. Що не дивно, і без специфічного гумору зірки не обійшлось, що й  викликало бурхливе обговорення під публікацією. Разом з тим, Нікітюк вкотре підкреслила факт того, що «подібному» можна тільки позаздрити.
Але що на це скаже Полякова? А Полякова пішла у політику, і показує свої довгі ноги там. А Леська, тим часом, демонструє «новий пішохідний міст у Києві», той, що платний, звісно. Жарти жартами, а подібними словами телеведуча підписала свою чергову публікацію в Instagram. Додавши, що перехід цієї «архітектурної споруди» здійснюється винятково за попередню плату. Залишається тільки здогадуватись, що вона мала на думці.


«У Києві з’явився новий пішохідний міст. Платний», – підписала телеведуча кадр, на якому з’явились тільки її ноги «крупним планом» та мордочка пса Рафіка. Користувачі не стримались та продовжили жартувати, себто «міст розвідний», «із охороною, як ми бачимо», «можуть і подвійні тарифи бути», а ще – «чи є паркова зона». Зрештою, для такої гумористки, як Лесі Нікітюк, подібні коментарі аж ніяк не в образу.
Але й без образливих висловлювань з боку хейтерів теж не обійшлось. Дехто наважився заявити, що коліна зірки краще би не потрапляли до фото. Що й трапляється не рідко. Втім, зазвичай ненависні юзери зауважують целюліт Лесі Нікітюк. Хоча й вона зауваження до уваги не приймає.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here