Повністю оголена Анна Сєдокова привітала жінок зі святом весни: ФОТО

0
2115

Анна Сєдокова, одна з найсексуальніших співачок Росії, дуже гаряче й спокусливо привітала жіноцтво з Днем весни. Зірка поділилась знімком, на якому вона лежить на ліжку абсолютно гола і прикриває інтимні частини тіла ковдрою. Біля неї – розкішний букет троянд та шампанське.
“Зі святом, мої крихітки! люблю вас, мої найкрасивіші, розумні, трішки божевільні і нескінченно жіночні,” – привітала представниць прекрасної статі 36-річна Анна Сєдокова. Також зірка додала, що бере участь у святковому батлі з Єгором Крідом та Сергієм Жуковим. “Що думаєте? Дівчата виграють за кількістю лайків?” – запитала Анна.

Ну і, звичайно, за класикою жанру, фани “розділилися на дві команди”: на тих, хто оцінив знімок, і тих, хто вважає його аморальним.
Прихильники подякували за привітання і засипали співачку компліментами щодо її неймовірної фігури: “Шановний Санто, подаруй мені так ж попу як у Ані Сєдакової!!, “Нічого собі! Сексі вумен”, “Щоб так виглядала кожна жінка, яка народила трьох дітей”, “У Ані попа краща, ніж у Джей Ло”, “Мені дже подобається фото. Не вульгарно і естетично”.
“Їй просто не вистачає уваги та захоплення нею, тому і такі кадри. І ще, напевно, вона так бачить шлях на велику сцену”, “Навіщо нам, жінкам, твоя дупа? Ну серйозно!”, “В такі моменти розумію, за що тебе позбавили батьківських прав!”, “Це жахливо, без слів, вже 40 років, немає чим піаритися,” – пишуть невдоволені користувачі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here